Yakakent’te Engelli ve Eski Hükümlü Girişimcilere Sertifikaları Verildi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Yakakent’te Engelli ve Eski Hükümlü Girişimcilere Sertifikaları Verildi
09.05.2018 11:18:53

 

Yakakent’te Engelli ve Eski Hükümlü Girişimcilere Sertifikaları Verildi

19 - 22 Nisan tarihleri arasında Yakakent Belediyesi – Bafra İŞKUR Hizmet Merkezi işbirliğiyle düzenlenen Engelli ve Eski Hükümlülere yönelik Girişimcilik Eğitimini başarı ile bitirenlere belgeleri sertifikaları düzenlenen program ile verildi.

Programa Belediye BaşkanıHüseyin Kıyma, Bafra İŞKUR Hizmet Merkezi Müdürü Yakup Ergenlik, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Yiğit ve girişimci kursiyer katıldı.

 Başkan Kıyma yaptığı konuşmada; Eğitimi tamamlayarak belge alanlara başarılarının devamını diledi. Belediye olarak her zaman destekçileri olacağını belirtti. Engelli ve eski hükümlülere verilecek olan hibe desteğinden herkesin faydalanmasının arzusu olduğunu belirtti.

Bafra hizmet merkezi İŞKUR Müdürü Yakup ERGENLİK ise; İŞKUR olarak proje hazırlama aşaması dahil olmak üzere her türlü katkıyı sunmaya hazırız. Gerek Genel Müdürlüğümüz gerekse İl Müdürlüğümüz engelli ve eski hükümlülerin kendi işini kurmalarına yönelik proje ve çalışmaları üzerinde önemle durmakta ve her türlü desteği sunmaktadır.

Yapılan konuşmaların ardından belgeleri takdim töreni düzenlendi.

 

Yakakent Belediyesi Bafra İŞKUR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER