Yasin Kitapları ve Fiyatları
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Yasin Kitapları ve Fiyatları
30.06.2018 15:34:55

 

Yasin Kitapları ve Fiyatları

​Çeşitli nedenlerle düzenlediğiniz mevlitler için bazı hediyelik malzemelere ihtiyacınız olabilir.

Mevlide katılanlara hatıra olarak verebileceğiniz bu hediyelikler arasında en çok dikkat çeken Yasin kitapları oluyor. Son dönemde model seçeneklerinin de genişlemesi ile birlikte çok sayıda kişi yakınlarına hediye etmek için bu tasarımlara yönelmeye başladı. Sadece mevlit değil hav ce umre dönüşünde de hediyelik olarak tercih ediliyor.

Bu arada Yasin kitapları artık kişiye özel olarak da dizayn edilebiliyor. Elbette iç bölümünde herhangi bir değişiklik yapılmıyor. Ancak kapak bölümüne istenen kişinin adı yazılabiliyor ve bu sayede kişiye özel olarak dizayn edilmesi mümkün olabiliyor. Kadife kapak tasarımı eşliğinde de hazırlanabilen kitapların son derece şık bir hediyeliğe dönüşmesi de mümkün oluyor.

Özel Süslemeli Yasin Kitapları

Seçeneklerin son derece geniş olduğundan söz etmiştik. İsim yazılı kişiye özel Yasin kitapları modellerine alternatif olarak özel süslemeli olan modeller de tercih edilebilir. Üzerinde dini motiflerle süslemeler bulunan bu tasarımların da göz alıcı bir duruş kazandığını belirmeliyiz. Farklı renk seçenekleri eşliğinde hazırlanan kitaplar için toplu olarak da sipariş verebiliyor.

Eğer geniş katılım olacak bir mevlit düzenliyorsanız siz de toplu olarak sipariş verebilir ve çok daha uygun fiyatlardan istifade edebilirsiniz. Seçenekleriniz arasında kutulu olarak hazırlanan modeller de var. Şık bir kutu içerisinde sunumu yapılabilecek olan kitapların da büyük bir ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Hediye olarak bu tasarımlara da göz atın.

Yeni Yasin Kitabı Modelleri İnternette

Bu özel tasarımları incelemek için internetten faydalanın. Online olarak en yeni Yasin kitaplarına göz atabilir ve hatta uygun fiyatlar eşliğinde siparişinizi de verebilirsiniz. Bu sayede hediye için ayırdığınız bütçeden de tasarruf yapmış olacaksınız. Ancak sipariş vermek için güvenilir bir adres seçmeniz de büyük önem taşıyor.

Bu noktada https://www.mevluthediyesi.com/mevlut-icin-yasin-kitaplari adresini seçebilirsiniz. Onlarca farklı hediyelik seçeneği sunan bu adreste söz ettiğimiz Yasin kitapları da geniş bir seçenek yelpazesi eşliğinde ziyaretçilere sunuluyor. Ayrıca fiyatların da bir hayli uygun olduğunu bilmenizde fayda var. Toplu olarak da sipariş verebileceğiniz bu tasarımlar kaliteli olduğundan güvenle tercih edilebilir.

Bu İçerik Mevluthediyesi.com Sponsorluğunda hazırlanmıştır.

 

 

Yasin kitapları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
zeki     2018-06-30 her evde bilmem kaç taneye ulaşan bu ve benzeri kitaplar hiç okunmadığı gibi ortalıkta perişan olmaktadır. dine ve dini değerlere saygısızlığa sebep olmaktadır. hac ve umre sonrasında dağıtılan hediyeler de (seccade, takke, tesbih vb.) aynı durumdadır.
GALERİLER
Advert
Advert