Yatırımlarla Hem Gönüller Hem de İlkadım Kazanıyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Yatırımlarla Hem Gönüller Hem de İlkadım Kazanıyor!
29.08.2018 08:52:46

 

Yatırımlarla Hem Gönüller Hem de İlkadım Kazanıyor!

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, mahalle gezileri kapsamında vatandaş ve esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.

Halkla güçlü bağını tüm hayata geçirdiği hizmet ve projelerle kuvvetlendiren Başkan Erdoğan Tok, AK Parti belediyecilik anlayışı ile hem gönüller, hem de yatırımlarla kent kazanıyor.  

Esnaf ve halk ziyaretleri kapsamında Derebahçe Mahallesi’nde geziler yapan Başkan Tok, Yatırımlarla İlkadım ilçesinin her alanda gelişimine ve ilerlemesine katkı yaptıklarını ifade etti.

AK BELEDİYECİLİK FARKI

Ziyaretlerde halkın memnuniyetini alan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Mazisine bakıldığında İlkadım’a rekor yatırımların AK Parti Belediyecilik anlayışı ile kendi hizmet dönemlerinde hayata geçirildi. 20 yılda görülmemiş hizmetler, projeler ve büyük yatırımlar son dört buçuk yılda bir bir hayat buldu. Kentin sosyal hayatı öncelik tutularak üretilip tamamlanan eserler, toplum tüm kesimlerine hitap etmektedir. ”dedi.

İLKADIM 2023’E HAZIRLANIYOR

İlkadım’da yapacakları çok iş olduğunu söyleyen Başkan Erdoğan Tok, “Rekor yatırımlarla geleceğe büyük adımlarla ilerliyoruz. Göreve geldiğimiz günden bugüne İlkadım’a hizmetin en iyisini vermek için çaba harcıyoruz.  Geride bıraktığımız görev süresi boyunca söz verdiğimiz rekor yatırımları tek tek hayata geçirdik. Belediye Yeni Hizmet Binası, Ihlamur Cafe Restaurant, 15 Temmuz Millet Yolu ve Şehitler Anıtı, Türkiye’nin en büyük Gençlik Merkezi, Karadeniz’in en büyük Cami ve Külliyesi, Türk İslam Sanatları Merkezi, Unkapanı Kültür ve Yaşam Merkezi, Derebahçe Sosyal Tesisleri, Mamurdağı Mesire Alanı, 62 Park 12 Halı Saha, Koşu Yolu ve Yaşam Parkuru gibi önemli daha birçok proje ve yatırımlar bunlardan sadece birkaç tanesi. Tamamlanan ve devam eden projelerimizin yanı sıra, şimdi İlkadım’ı 2023’e taşıyacak projelerimizi hazırladık. “ diye konuştu.

​İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok AK Parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert