Yedaş’ı Bimer’e şikayet ettik!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Yedaş’ı Bimer’e şikayet ettik!
14.02.2018 10:08:58

 

Yedaş’ı Bimer’e şikayet ettik!

Samsun’da Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılan FETÖ okullarından Milli Eğitim Müdürlüğü’ne devredilene kadar elektrik parası ödememesine göz yuman YEDAŞ’ı Başbakanlık İletişim Merkezi’ne şikayet ettik.

YEDAŞ, vatandaşın miktarı ne olursa olsun ödemediği takdirde bir ay içinde sayacı mühürleme uygulamasını Samsun’daki FETÖ okulları kapatılana kadar uygulamadı.

YEDAŞ’ın Samsun’daki FETÖ okullarından tahsil etmediği elektrik borcu trilyonlara ulaştı.

KHK ile kapatılan FETÖ okulları Milli Emlak Müdürlüğü’ne, oradan da Milli Eğitim Müdürlüğü’ne devredildi.

Milli Eğitim Müdürlüğü FETÖ’nün okullarının elektrik sayaçlarını değiştirdi fakat YEDAŞ, FETÖ’ye çektiği kıyağın faturasını Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı okullara göndererek, FETÖ’den tahsil etmediği 1 Trilyon 300 Bin TL’yi devletten tahsil etme yoluna gitti.

KİM GÖZ YUMDU VE HALA KİM KORUYOR

Bank Asya’ya 50 veyahut 100 TL yatıranın peşine düşen devletin etkili ve yetkili kurum ve kuruluşlarını YEDAŞ’ın FETÖ okullarından tahsil etmediği elektrik paralarının peşine düşmediği için BİMER’e şikayet ettik.

Vatandaşın üç kuruşluk  faturası ödenmedi diye elektriğini kesen YEDAŞ’ı FETÖ okullarının tirilyonlara varan faturalarına göz yumduğu için devletin en üst merciine şikayet ettik.

YEDAŞ, FETÖ’ye geçmiş olduğu kıyak hususunda haberimiz yayınlanmasından şimdiye kadar 6 gün geçmiş olmasına rağmen herhangi bir açıklama yapmadı.

YEDAŞ FETÖ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
misafir     2018-02-14 Yedaş alışmış alamadıklarını başkalrından tahsil etmeye Doğuda kaçak elektrik kulla nanlardan alamadıkları masum insanların faturalarından tahsil etmeye Kpatılan feto okullarınınkinide devletten isteyecek hatta alamazsada yine bizlere mal edilecek mut laka alacaka öyle veya böyle Ben vatandaş olarak alın teriyle kazanıp haksız kullanla rın ücretini bizden tahsil ettiği için hem yedaşa hemde kaçak kullananlara hela etmiyo rum hakkımı
GALERİLER
Advert
Advert