Yeniden Başlangıçlar, Sonu Hüsranla Biten Hayaller
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Yeniden Başlangıçlar, Sonu Hüsranla Biten Hayaller
08.08.2019 09:30:40

 

Yeniden Başlangıçlar, Sonu Hüsranla Biten Hayaller

Kendi açınızdan yeni ve yeniden başlangıçlar yapmanız umut dünyası açısından normal kabul edilebilir. Fakat bu açılım toplumu ilgilendiren konularda olduğunda ve gerekli karşılığı bulmadığında sonu hüsranla bitecektir.

Çok fazla siyaset yazmamaya gayret ediyorum. Fakat içinde yaşadığımız toplumda öyle gelişmeler oluyor ki duyarsız kalmanız mümkün değildir. Geçen günlerde Yeniden Refah Partisinin kurulması dolayısı ile Sayın Fatih Erbakan’ı dinledikten sonra bu yazı kaçınılmaz oldu.

Rahmetli Necmettin Erbakan siyaset tarihimizde önemli izler bırakmış bir lider olarak tarihteki yerini almıştır. Mefkûresi, idealleri, hayalleri ve yaptıkları ile özellikle muhafazakâr kesimin tek geçtiği bir lider olmuştur. Siyasi zekâsı, esprili benzetmeleri, hiciv ustalığı, belagati ve hitabeti ile kitleleri peşine takmıştır. Vesayet odakları ile yaptığı mücadele sonrasında açmış olduğu alanı bugünkü partiler onun sayesinde rahatça kullanmaktadırlar. Unutulmayacak ve yeri doldurulamayacak bir lider olarak gönüllerde yaşamaya devam edecektir.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Necmettin Erbakan Yeniden Refah Partisi Fatih Erbakan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert