Yılport Samsunspor Futbol Okulları çalışmalarına devam ediyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Yılport Samsunspor Futbol Okulları çalışmalarına devam ediyor!
14.01.2019 10:13:10

 

Yılport Samsunspor Futbol Okulları çalışmalarına devam ediyor!

Yılport Samsunspor’un futbol okulları çalışmaları hakkında bilgi veren 14 yaş altı Teknik Koordinatörü Polat Canpolat, hedeflerinin üretken ve kreatif sporcu bulmanın yanı sıra kimlik sahibi futbolcular yetiştirmek olduğunu söyledi.

Yılport Samsunspor Futbol Okulu’nda 7 yaş grubunda toplam 800’e yakın kayıtlı sporcunun bulunduğunu belirten 14 yaş altı Teknik Koordinatörü Polat Canpolat, “2018-2019 futbol sezonuna başlarken idarece ettiğimiz öncelikle hedefimiz orta vadede ve uzun vadede kulübümüzün kendi öz kaynaklarını kullanılır hale getirmektir. Bu anlatıştan hareketle en alt yaş grubumuz olan 2012 gruplarından başlayarak en üst yaş grubumuz olan 2005’lileri kaplayacak şekilde nakış nakış işleyerek doğru insan üretken ve yaratıcı sporcu ve kimlik sahibi bireyler yetiştirmek önceliğimizdir” dedi.

23-27 Ocak tarihlerinde Antalya’da düzenlenecek bir organizasyon 2006 doğumlu oyuncuların kulübü temsil edeceğini ifade eden Canpolat, “Futbol okulumuzda 7 yaş grubu ve 800’e yakın kayıtlı sporcumuz eğitim almaktadır. Saha içi ve saha dışı kendini tanıyan ve kendini yönetebilen bireyler yetiştirmek ve kulübümüzün geleceğini oluşturmak ile birlikte toplumumuza da örnek insanlar hazırlamak arzusundayız. Bu çerçevede 23-27 Ocak tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen bir organizasyonda 2006 doğumlu oyuncularımız kulübümüzü temsil edecektir” diye konuştu.

​Yılport Samsunspor futbol okulları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert