Yolsuzlukları Ve Hukuksuzluklarına Youtube Kanalları Açılan Deveci Haykırdı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Yolsuzlukları Ve Hukuksuzluklarına Youtube Kanalları Açılan Deveci Haykırdı
06.05.2020 14:00:35

 

Yolsuzlukları Ve Hukuksuzluklarına Youtube Kanalları Açılan Deveci Haykırdı

Samsun'un CHP'li Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, olağanüstü meclis toplantısında temizlik ihalesi ile ilgili iddialara sert çıkarak, "Benim olduğum yerde usulsüzlük olmaz. Olursa kendi ellerimi kendim kelepçelerim" diyerek reality şovlarına taş çıkartan bir performans sergiledi.

BENİM OLDUĞUM YERDE USULSÜZLÜK OLMAZ!

Deveci’nin yolsuzlukları ve usulsüzlükleri hakkında her gün yotube dizleri hazırlanıyor, inernet siteleri kuruluyor, yazı dizleir hazırlanıyor buna rağmen pişkin pişkin “kendimi kelepçelerim” demesi komik bulundu.

Korona Virüs salgını nedeniyle sosyal mesafe kuralına uyularak yapılan olağanüstü meclis toplantısında AK Partili Kemal Çertel temizlik ihalesi ile ilgili gündeme gelen iddiaları araştıracaklarını doğru çıkması durumunda savcılığa suç duyurusunda bulunacaklarını söyledi.

 

KENDİMİ KELEPÇELERİM

Bunun üzerine söz alan Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, iddiaları gündeme getiren bazı yayın kuruluşlarına sitem ederek, "Yazabiliyorsanız bunu da yazın. Cemil Deveci haykırdı. Benim olduğum yerde usulsüzlük olmaz. Olursa kendi ellerimi, kendim kelepçeler savcıya kendimi teslim ederim. Ben böyle bir belediye başkanıyım" dedi.

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci Youtube Yolsuzluk Hukuksuzluk CHP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER