Zirvenin Gerçek Ve Tek Sahibi Samsunpor
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Zirvenin Gerçek Ve Tek Sahibi Samsunpor
01.03.2019 13:27:22

 

Zirvenin Gerçek Ve Tek Sahibi Samsunpor

Zirvenin gerçek ve tek sahibi Samsunspor geliyor hem de en yakın zamanda! Taner Taşkın hocanın tüm iyi niyetli çabalarına rağmen takım maalesef belirli bir ivme kazanmış olsa da arzu edilen futbolu görememiştik.

Elbette ki, Taner hocanın bu takıma kattığı olumlu işleri asla inkar ve göz ardı etmiyoruz ancak kendisi de zaten itiraf etmişti henüz takım olamadığımızı o sıralar.

Haliyle alt yapıdan başlayan yepyeni bir Samsunspor oluşumu; İbrahim Taşdemir hocamızın takımın başına getirilmesiyle yeni bir boyut kazandı. Sadece boyut kazanmakla da kalmayıp hoca takımı; takım da hocayı kazandı. Yönetimi ve en önemlisi de Türkiye'de parmakla ve örnek gösterilen şahsiyetli, vefalı Samsunspor taraftarlarını kazandı.

İşte, tüm bu güzel ve olumlu kazanımlarla artık rayına oturan bir Samsnspor da maçlarını kazanmaya başladı. Her kazanılan maç, 3'er 3'er, Yılport Samsunspr lehine zirveye doğru yazıldı.

Artık ışıl ışıl bir Samsunspor gerçeği; zirveye " geliyorum " mesajı ve hayat öpücüğü veriyordu. Sevgi ve saygını; anlayış ve taktiğin parıldayan yıldızları, Samsunspor' a göz kırpan gece yıldızlarını andırıyordu.

Artık bu saatten sonra hedefimizi, rotayı malum yöne; zirveye, liderliğe doğru çevirdik. Şu anda 49 olan puanımızı, pazar akşamı 52 yapacağız; zira ligden çekilen Gaziantepspor'dan otomatikman 3 puanı oynamadan hanemize yazdırıp 52 puana ulaşacağız.

Bu da az bir puan değil ve önümüzdeki maçları da kazanıp zirve ufuklarından sadece Samsun değil tüm Türkiye'ye el sallayacağız. Zaten bu şehre de, bu takıma da ve bu vefakâr taraftara da bu yakışır, zirve yakışır.

Kırmızı Şimşekler' de her futbolcu artı bir değer şüphesiz fakat başarıya giden yolda öne çıkan oyuncular da var ki bunların başında futbol kahramanı bir Kubilay, bir Bahattin, bir İslam İlkin, bir kaleci Ahmet Altın ve yürekleriyle oynayan tüm futbolcuları ayakta alkışlıyoruz.

İşte bu futbolcular bizi özlenen mutlu sona; önce 1. Lig' e ardından da asıl yerimiz olan Süper Lig'e taşıyacaklardır. Her ne kadar birkaç ismi zikrettiysek de biliyoruz ki futbol bir ekip, takım işidir.

O nedenle tüm futbolcuları ve hocamız İsmet Taşdemir'e ve de başta Başkan sn. İsmail Uyanık ve yönetimi ile takımı şirkete dönüştüren Yılport Holding Yıldırım Holding' ten sn. Yüksel Yıldırım beye ve tabi ki başarının asıl sahipleri vefakâr taraftarlara ne kadar teşekkür etsek azdır.

Bizler de Samsun Basını olarak; şehrimizin değerli ve mazisi şerefli Yılport Samsunspor'a sahip çıkalım ve takımın zirve ve Şampiyonluk yolundaki güzel, örnek başarısını hep birlikte alkışlayalım.

Dikkat, selam dur!  Zirvenin gerçek ve tek sahibi Samsunspor geliyor!

Oktay ZERRİN

 

Samsunspor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Oktay ZERRİN     2019-03-01 Spor köşe yazım için çok teşekkürler değerli gazeteci arkadaşım sn. Recep YAZGAN Bey..selam ve saygılarımla...
GALERİLER