14 Mayıs Seçimleri Ülkemize Hayırlar Getirecek!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
14 Mayıs Seçimleri Ülkemize Hayırlar Getirecek!
13.05.2023 17:44:54

 

14 Mayıs Seçimleri Ülkemize Hayırlar Getirecek!

Ülkemizin kaderini belirleyecek önemli bir gün olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri için geri sayım başladı. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Osman Kandıra, seçimlere yönelik umut dolu bir mesaj verdi ve ülkemize hayırlar getirmesi dileğinde bulundu.

Kandıra, adaylık sürecinin demokratik bir ortamda gerçekleştiğini ve ülkenin geleceğini şekillendirecek bu önemli günün, demokrasiye olan inancımızı güçlendireceğine vurgu yaptı.

MHP Samsun il başkanı Osman Kandıra, "Seçim kampanyamız boyunca Samsun'un her bir köşesinde, değerli hemşerilerimizle bir araya gelerek Cumhur İttifakı'nın önemini anlatma fırsatı bulduk. Sizlerle birlikte güçlü bir Türkiye idealine ulaşmak için çalıştık. Şimdi, seçimlerin son gününde, aziz milletimizin söz sırası geliyor.

Ülkemizin kalkınması ve refah seviyesinin artması için hepimize büyük sorumluluklar düşmektedir. Seçimlerin, ülkemizin istikrarı, güvenliği ve refahı için büyük bir öneme sahip olduğunu hepimiz bilmekteyiz.

Unutulmamalıdır ki, 14 Mayıs'ta gerçekleşecek seçimlerde vatandaşlarımız Türkiye'nin geleceğini belirleyeceklerdir. Seçim sonuçlarının ülkemize hayırlar getirmesi, demokrasimizin güçlenmesi ve milletimizin refahının artması temennisinde bulunuyoruz. Ülkemizin geleceği için iradelerini sandığa yansıtacak olan her bir seçmenin, büyük bir sorumluluk taşıdığını unutmamalıyız. Halkın iradesinin sandığa yansımasıyla birlikte Cumhur İttifakımızın galip taraf olacağına inancımız tamdır.

Milletimizin sesine kulak vermek ve onların beklentilerini karşılamak için azimle çalışmaya devam edeceğiz. Son olarak, seçim sürecinde desteklerini esirgemeyen tüm Samsunlu hemşehrilerimize, partimize, adaylarımıza ve seçim ekibimize teşekkürlerimi sunuyorum." dedi

 

14 Mayıs Seçimleri Ülkemize Hayırlar Getirecek!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri