Ak Parti Samsun Milletvekili Adayı Mehmet Muş
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Ak Parti Samsun Milletvekili Adayı Mehmet Muş
13.04.2023 16:40:33

 

Ak Parti Samsun Milletvekili Adayı Mehmet Muş

Ticaret Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Mehmet Muş, liste başı adayı gösterildiği Samsun’da partisinin seçim koordinasyon merkezinin açılışında konuştu.

İlk kez Samsun’dan aday gösterilmesinin heyecanını yaşadığını belirten Bakan Muş şunları söyledi:  “Samsun hem nüfusuyla, hem ekonomisiyle Karadeniz'in en büyük ili. Türkiye'nin önemli illerinden, önemli limanları içinde barındıran hem bir ticaret hem bir sanayi hem bir tarım hem de bir turizm şehri.

Dolayısıyla bizim bunların hepsini içinde barındıran böyle çok fazla ilimiz yok. Bu nadir illerimizden bir tanesi ve biz bu ili daha fazla nasıl yukarılara taşırız daha fazla nasıl güçlendiririz, refahını daha fazla nasıl arttırabiliriz, üretim gücünü daha fazla nasıl artırabiliriz düşünceleri ile bu hayallerle Samsun’dan aday oluyoruz. Hükümetlerimiz döneminde milletvekillerimiz, bakanlarımız, şehrin pek çok sorununu çözmüş, önemli katkılar sunmuş, şehri Türkiye'de belli bir noktaya taşımışlar. İnşallah biz de hem onların destekleri hem teşkilatımızın gücü hem Ticaret Bakanlığının uhdesindeki alanlar ve diğer bakanlıkların sorumluluk alanlarıyla beraber üzerine koyarak Samsun'u daha yukarıya taşıyacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Samsun kurtuluş mücadelesinin fişeğinin yakıldığı şehir.

Mücadele buradan başladı, tam yüz yıl önce. Bugün biz Türkiye'nin ikinci yüzyılı için Samsun'dayız. Türkiye'nin ikinci yüzyılını inşa edeceğiz. Türkiye'yi bu ikinci yüzyılda çok daha farklı yerlere taşıyacağız.”

 

Ak Parti Samsun Milletvekili Adayı Mehmet Muş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri