Tanıtım
Giriş Tarihi : 14-05-2024 17:13   Güncelleme : 14-05-2024 17:30

Avşa Adası Apart Fiyatları 2024

Avşa Adası Apart Fiyatları 2024

 

Avşa Adası, Marmara Bölgesi'nde bulunan ve özellikle İstanbul'lu tatilcilerin yaz aylarında sıkça tercih ettiği bir destinasyondur. Bu adada tatil yapmak isteyenler için birçok apart otel seçeneği mevcuttur. 36 kilometrekare bir alana sahip olmasına rağmen, 50'den fazla plajı bulunmaktadır, bu da tatilciler için geniş bir plaj seçeneği sunar.

Avşa'da konaklama imkanları da apart, pansiyon ve butik otel olarak çeşitlilik gösterir. Avşa yerli turistler için ideal bir tatil noktasıdır. Plajları ile dört bir yanı saran Avşa'da denize girmek ve güneşlenmek için pek çok seçenek vardır. En popüler plajları Altınkum, Çınar, Karadut ve Kumtur plajlarıdır. Özellikle Altınkum Koyu, eşsiz güzelliği ve altın gibi parlayan kumuyla dikkat çeker.

Gündüzleri deniz ve kumun tadını çıkarırken, geceleri ise adanın eğlence mekanlarında keyifli vakit geçirebilirsiniz. Avşa Adası'nda Gece hayatı da oldukça canlıdır. Barlar sokağı ve diskolar, gece hayatının merkezleridir. Barlar sokağında gece 2'ye kadar canlı müzik devam ederken discolarda gece 03:30'a kadar eğlence dolu dolu sürer.

Konaklama seçenekleri arasında oteller, apartlar, butik oteller ve pansiyonlar bulunmaktadır. Beş yıldızlı oteller Avşa'da yer almazken apart daireler popüler konaklama imkanları olarak öne çıkar. Avşa'da her bütçeye uygun konaklama imkanları sunulmaktadır. Apart daireler özellikle kalabalık aileler için idealdir. 2024 yaz sezonunda kişi başı 750 TL'den başlayan Avşa Adası apart fiyatları ve konaklama seçenekleri hakkında daha fazla bilgi almak için Avşa Adası Tatil Rehberi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

adminadmin