Advert
Bafra Belediye Başkanı Kılıç Sağlıkçılara Desteğini Sürdürüyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bafra Belediye Başkanı Kılıç Sağlıkçılara Desteğini Sürdürüyor!
16.04.2020 13:16:49

 

Bafra Belediye Başkanı Kılıç Sağlıkçılara Desteğini Sürdürüyor!

Dünyayı tehdit eden salgın karşısında, vatanın her köşesinde devletimiz ve vatandaşlarımız üzerlerine düşen sorumluluklarını yerine getirmeye çalışırken süreçte en yoğun çaba içerisinde olan sağlık çalışanlarına Bafra’dan da destek her geçen gün artarak devam ediyor.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, bu mücadelenin isimsiz gerçek kahramanlarına her türlü desteğini sürdürüyor.

 

Bafra Devlet Hastanesini ziyaret eden Başkan Kılıç,zorlu süreçte büyük bir özveri ile görevlerini yerine getiren hastane personeline ilçenin meşhur lezzeti Bafra nokulu ikram etti.

Hazırlanan ikramları Devlet Hastanesi Başhekimi Ahmet Abdurrahman İsmailoğlu ve hastane personeline teslim eden Başkan Kılıç, sosyal mesafe kuralına uyarak gerçekleştirdiği konuşmada tüm sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamalarda: “Covid-19 önlemleri kapsamında sağlık çalışanlarımız üstün bir özveri ile hizmetlerine aralıksız devam ediyor. Onların bu özverili çalışmalarının karşılığını ödeyemeyiz. Hepsinden Allah razı olsun. Sağlık çalışanlarımız bizlerin gözbebekleridir. Bizlerde elimizden geldiğince kendilerine destek olmaya devam edeceğiz” Dedi.

Bafra Belediye Başkanı Kılıç Hamit Kılıç Ahmet Abdurrahman İsmailoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert