Bafra Belediyesi GSK Atıcıları 12’den Vuruyor
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bafra Belediyesi GSK Atıcıları 12’den Vuruyor
30.08.2022 15:53:37

 

Bafra Belediyesi GSK Atıcıları 12’den Vuruyor

Bafra Belediyesi Gençlik Spor Kulübü (GSK) bünyesinde yer alan Atıcılık sporcuları yapılan her organizasyonda başarılarına bir yenisini ekliyor.

GSK Atıcıları 22-29 Ağustos Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun faaliyet programında yer alan Havalı Silahlar Bülent Bıçakcı Zafer Kupasında da elde ettikleri derecelerle adlarından yine söz ettirdiler.

Yıldız A bayanlar Havalı Tabanca branşında Ezginur Türkmen Sıralama atışları sonucunda 363 puan atarak Türkiye ikincisi oldu. Ezginur Türkmen topladığı puan ile THOM ( Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi ) baraj puanını geçerek büyük bir başarıya imza attı.

Genç erkekler Havalı Tabanca branşında Alper Kirpi 549 puan atarak THOM baraj puanını geçti. Alper Kirpi Adem,Eren Katipoğlu ve Kadir Alver den oluşan Genç Erkekler Havalı Tabanca Takım sıralamasında 11 takım arasından 4. Oldular.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç konuyla ilgili olarak gerçekleştirdiği açıklamada “Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun faaliyet programında yer alan Havalı Silahlar Bülent Bıçakcı Zafer Kupasında derece alarak bizleri yine gururlandıran sporcularımızı tebrik ediyor Gençlik Spor Kulübü Yönetim Kuruluna ve Atıcılık Milli Takım antrenörü Murat Gürsel hocamıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

Bafra Belediyesi GSK Atıcıları 12’den Vuruyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri