Güncel
Giriş Tarihi : 28-12-2022 14:27   Güncelleme : 28-12-2022 14:49

Balık Model Abiye

Balık Model Abiye

Balık model abiye kendine özgü tasarım yapısına sahip bir üründür. Özellikle günümüzde birçok mekan, özel bir etkinlik düzenlediği zaman abiye tarzı kıyafetleri şart kılabilir. Bu smokin kullanımı için de geçerlidir. Burada karşımıza geniş bir ürün yelpazesinin çıktığını rahatlıkla ifade edebiliriz. Saten veya ipek ve hatta kadife gibi lüks malzemeden yapılmış yırtmaçlı tasarımlar balık model abiye tasarımlarında sıklıkla karşılaştığımız tasarımlar arasında yer alıyor.

Balık abiyelerde straplez veya omuzları açık kesimler her zaman ilgi görüyor.  Kalp yaka veya V şeklinde yaka gibi süslenmiş bir yaka tarzındaki balık model abiye kesimlerinin harika bir etkiye sahip olduğu biliniyor. Bu tür elbiseler tayt olmadan da giyilebilir, bunun yerine tozluk ile giyilebilir.

Abiye elbise modelleri farklı tarzlarla karşımıza çıkıyor. En popüler modeller söz konusu olduğu zaman daha çok konforlu tasarımlardan söz edebiliyoruz. Bu aşamada balık model abiye seçeneklerini değerlendirirken mutlaka detaylı bir araştırma sürecini yakından takip etmek gerekiyor. https://www.tiah.com.tr/balik-abiye internet sayfasında bu ürünleri inceleme fırsatına sahip olabilirsiniz.

 

Recep YAZGANRecep YAZGAN