BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Gayretli SBB Başkanı Mustafa Demir’e Yerel Yönetim Çalışanlarının Sorunları İçin Brifing Verdi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Gayretli  SBB Başkanı Mustafa Demir’e Yerel Yönetim Çalışanlarının Sorunları İçin Brifing Verdi
19.02.2022 13:49:07

 

BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Gayretli SBB Başkanı Mustafa Demir’e Yerel Yönetim Çalışanlarının Sorunları İçin Brifing Verdi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir Memur-Sen İl Başkanlığını ziyaret ederek birim başkanlarıyla görüştü.

 

Görüşmede Belediye ve Özel İdare Çalışanları Sendikası BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli 'de hazır bulundu.

Başkan Mustafa Demir Memur Sen ziyaretinde yaptığı açıklamada yerel yönetim çalışanlarının sorunları ile ilgili bilgilendirmelerde de bulundu.

Toplantıda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir: “Ülkemizin geleceği birlik ve beraberliğimize, geliştirilip pekiştirilmesine bağlı.

Bunun geliştirilmesinde önemli çimento taşlarımız Sivil Toplum Örgütlerimizdir. Sivil Toplum Örgütlerimizin yaptığı hizmetler bugün daha net şekilde anlaşılmaya başlandı.

Mesaisini bu ülkenin değerleri için harcayan herkese teşekkür ediyorum" diyerek Memur-Sen Konfederasyonu ile her zaman bilgi paylaşımı ve istişareye açık olduğunu ve telefonunun 7/24 açık olduğunu söyledi.

 

BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Gayretli Sbb Mustafa Demir’e Yerel Yönetim Çalışanlarının Sorunlarını Anlattı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert