BEM BİR SEN Samsun Şubesinden Ayvacık Belediyesine Ziyaret
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
BEM BİR SEN Samsun Şubesinden Ayvacık Belediyesine Ziyaret
01.03.2023 11:44:58

 

BEM BİR SEN Samsun Şubesinden Ayvacık Belediyesine Ziyaret

BEM-BİR-SEN Samsun Şubesi sendikal faaliyetlerine ara vermeden devam ediyorlar.

BEM BİR SEN Samsun Şubesi Başkanı Savaş Gayretli ve BEM BİR SEN İl Başkan Yardımcısı Abdullah Özçelik sendikal faaliyetler kapsamında Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı’yı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette BEM BİR SEN Samsun Şubesi Başkanı Savaş Gayretli ve BEM BİR SEN İl Başkan Yardımcısı Abdullah Özçelik, Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı’ya yürütülen sendikal çalışmalar hakkında bilgiler vererek güncel konular hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “BEM BİR SEN Samsun Şubesi Başkanımız Savaş Gayretli ve BEM BİR SEN İl Başkan Yardımcımız Abdullah Özçelik’e ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederim. Çalışanlarımızın sosyal ve ekonomik haklarının korunması için faaliyetlerini sürdüren BEM BİR SEN ailemize çalışmalarında başarılar dilerim.” Dedi.

BEM BİR SEN Samsun Şubesi Başkanı Savaş Gayretli ise Belediye Başkanı Kalaycı’ya nazik kabulleri için teşekkür ederek; “ Her zaman çalışanının yanında duran ve bizlere çalışmalarımızda destek olan Ayvacık Belediye Başkanımız Sayın Halil Kalaycı’ya üyelerimiz, yönetim kurulum ve şahsım adına teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim”dedi.

BEM BİR SEN Samsun Şubesinden Ayvacık Belediyesine Ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri