Bem Bir Sen Samsun’da Saha Çalışmalarına Devam Ediyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bem Bir Sen Samsun’da Saha Çalışmalarına Devam Ediyor!
27.11.2020 06:34:31

 

Bem Bir Sen Samsun’da Saha Çalışmalarına Devam Ediyor!

BEM-BİR-SEN Samsun Şube Başkanlığı tarafından sendikal faaliyetler çerçevesinde 19 Mayıs Belediyesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirerek sendika üyeleri ile bir araya geldi.

Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli sendikal faaliyetler çerçevesinde 19 Mayıs Belediyesi ziyaretinde ilk olarak sendikanın işyeri temsilcisi Hidayet Demir ve Kadın Kolları temsilcisi Hava Erim’i ziyaret etti.

 

Daha sonra ise Gayretli ve beraberindekiler 19 Mayıs Belediyesindeki sendika üyelerini çalışma yerlerinde ziyaret ederek sendikal konularda istişarelerde bulundular.

 

 Gayretli 19 Mayıs ziyareti kapsamında daha sonra ise 19 Mayıs SASKİ Şube Müdürü Köksal Kara’yı ve sendika üyelerini ziyaret ederek istişarelerde bulundular.

Ziyaretler ile ilgili olarak bir açıklama yapan Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli Bem Bir Sen olarak büyük bir aile olduklarını ifade ederek; “ Böylesi büyük bir ailenin parçası olmak ve üyelerimizin talep, istek ve önerilerini yerinde almak için ziyaretlerimize devam etmekteyiz. Masa başında değil çalışan arkadaşlarımızı yerinde ve saha ziyaret etmekteyiz. Bizler için gece gündüz demeden çalışan memur arkadaşlarımızın yanında ve hizmetinde olmak şahsım ve yönetim kurulum adına büyük onur. Yapmış olduğumuz ziyaretlerde sendikal kazanımlarımız ve çalışmalarımız hakkında üyelerimize bire bir bilgi veriyor ve istişarelerde bulunarak bundan sonraki yol haritamızı çiziyoruz.” dedi.

Bem Bir Sen Bem Bir Sen Samsun Savaş Gayretli BEM-BİR-SEN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER