Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı "Kentsel Dönüşüm İçin Sağlam Adımlar Atıyoruz!"
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı
01.12.2020 09:07:29

 

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı "Kentsel Dönüşüm İçin Sağlam Adımlar Atıyoruz!"

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, göreve geldikleri günden itibaren tek bir hedeflerinin olduğunu söyleyerek, “Canik Halkının öncelikleri, belediyemizin de tek önceliği olmuştur” dedi.

KENTSEL DÖNÜŞÜM İÇİN SAĞLAM ADIMLAR

İlçede uzun zamandır kentsel dönüşüm müjdesini bekleyen mahallelerin olduğunu ifade eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “ Canik Belediyesi’nin tek bir önceliği vardır, o da sevgili Canik Halkıdır. İlçemizin doğru ve vatandaşımızın lehine bir gelişim göstermesidir. Bu güne kadar gerek büyükşehir belediyemiz ve gerekse bakanlıklar nezdinde yaptığımız bütün görüşmeler de bu doğrultuda olmuştur. Geçtiğimiz gün şehrimize gelerek, içinde ilçemizde de yer alan bir dizi alt yapı ve temel atma törenlerine katılan Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum, ilçemizde ki kentsel dönüşüm alanlarını da bizzat yerinde incelemiştir. Kentsel dönüşüm için sağlam adımlar atılmış, vatandaşımızın refahı için geri sayım başlamıştır” diye konuştu.

 

YENİ BULVAR YOLU PROJESİ

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un Canik İlçesi’ni ziyareti esnasında kendisine birçok konuda bilgi verdiklerini vurgulayan Sandıkçı, “ Kendisinin ilçemize ve ilçemiz ile alakalı konulara ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Birçok konuda kendisine sunum yapma şansımız oldu. Bu anlamda ilçemizin imarı, kentsel dönüşüm, yerinde dönüşüm, yeni bulvar yolu da dahil olmak üzere bilgi verdik ve projelerimizi sunduk. Şehrimiz ve ilçemiz adına büyük heyecan duyan bakanımız, ilçemizle ilgili de her zaman yanımızda olacağını söyledi. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun’a her zaman çok önem verdiğini söyleyen bakanımıza teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı Canik Belediyesi Canik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER