Canik Belediye Başkanı Sandıkçı’dan BEM BİR SEN’e Ziyaret
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Canik Belediye Başkanı Sandıkçı’dan BEM BİR SEN’e Ziyaret
15.06.2021 10:50:13

 

Canik Belediye Başkanı Sandıkçı’dan BEM BİR SEN’e Ziyaret

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli’yi makamında ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

Yararlı ve samimi bir hava içeresinde geçen görüşmeye MEMUR Sen İl Başkanı ve Eğitim Bir Sen Samsun Şube Başkanı Hamdi Yıldız ile BEM BİR Sen samsun Şube yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli’ye faaliyetlerini yakından ve takdirle takip ettiklerini kaydederek çalışmalarında başarılar diledi.

BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli ise Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Canik Belediye Başkanı Sandıkçı ile her zaman büyük bir bir uyum ve istikrara içinde Canik Belediyesi’ndeki çalışanlarının haklarının korunup gözetilmesi ve daha ileriye götürülmesi hususunda özveriyle çalıştıklarını belirterek Sandıkçı’ya teşekkür etti.

Gayretli, “Canik Belediye Başkanı Sandıkçı ile birlikte 2023 hedeflerine ulaşmak için birlikte daha güçlü bir şekilde azim ve kararlıkla yola devam edeceğimiz hususundaki inancımız tamdır.” diye sözlerini tamamladı.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı İbrahim Sandıkçı BEM BİR SEN Savaş Gayretli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ali kaya     0000-00-00 hayirli olsun.basarilar diliyorum.bu hayatta en zor is baskasinin hakkini korumak gözetmek.koruma altina almak,sahip cimmak..bizde zamanin da bu islerden gectigimiz icin tecrube ile .. baskasinin hakkini korumak kolay degil selam ve dua ile
GALERİLER