Denetimli Serbestliğe Posta Koyanlar
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Denetimli Serbestliğe Posta Koyanlar
10.01.2022 09:31:29

 

Denetimli Serbestliğe Posta Koyanlar

Ankara 26. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanan infaz bayan koruma memuru, Samsun Denetimli Serbestlik Müdürlüğünde FETÖ kapsamındaki etkin pişmanlık dosyası ile ilgili kayıt açtırmaya gelerek görevli memurlara acelesinin olduğunu söyleyerek işinin öncelikli olarak halledilmesini talep etti.

Görev yapan memurların işlemlerin sıra ile yapıldığını söylemesi üzerine “Siz beni burada keyfi bekletiyorsunuz. Siz benim kim olduğumu bilmiyorsunuz” diyerek sözlü tartışma başlattı.

Olayların büyümesi üzerine kameraların olmasına rağmen  “beni eziyorlar, darp ediyorlar” diyerek kurumu birbirine kattı.

Bayan koruma memuru işi daha da ileriye götürerek, “sizi buraya gömeceğim. Sizi çıkışta alacağım. Dışarıda görüşeceğiz” şeklinde tehditler savurdu. Kargaşa personelin olayı sakinleştirmesi sonrası polisin gelmesi ile taraflar birbirinden şikayetçi olarak olay karakola yansıdı.

Mahkemeden FETÖ’den ceza almış ve etkin pişmanlıktan dosyası olan, denetime tabi tutulmuş cezaevi çalışanının cezaevinde aktif çalışması kamu vicdanında rahatsızlık oluşturuyor.

Etkin pişmanlıktan ceza almış bir yükümlünün hem denetime tabi olup hem de cezaevinde çalışmaya devam etmesi akla “bu durumun oluşmasına kim yada kimler neden oluyor” sorusunu getiriyor.

Denetimli Serbestliğe Posta Koyanlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER