Diriliş Ertuğrul 90. yeni bölüm fragmanı Ertuğrul, Vasilius'u Öldürecek Mi?
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Diriliş Ertuğrul 90. yeni bölüm fragmanı Ertuğrul, Vasilius'u Öldürecek Mi?
07.06.2017 11:15:13

 

Diriliş Ertuğrul 90. yeni bölüm fragmanı Ertuğrul, Vasilius'u Öldürecek Mi?

Diriliş Ertuğrul yeni bölümü ile izleyenleri ekrana kilitleyecek. Diriliş Ertuğrul'un 90. yeni bölümünde Vasilius'un ölüp ölmeyeceği merak konusu oldu. Diriliş Ertuğrul yeni bölümde Ertuğrul ve Vasilius karşı karşıya geliyor.

Diriliş Ertuğrul 90. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanın dorukta olduğu Diriliş Ertuğrul dizisi yepyeni olaylarıyla bu akşam TRT 1 ekranlarında izlenebilecek. Peki Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünde sonunda Vasilius'tan kurtulmak mümkün olacak mı? İşte ayrıntılar...

Yapımcılığını Es Film’in üstlendiği, başrollerini Engin Altan Düzyatan, Çağdaş Onur Öztürk, Esra Bilgiç, Cem Uçan, Gülçin Santırcıoğlu, Cavit Çetin Güner, Cengiz Coşkun, Gülsim Ali ve Hülya Darcan’ın paylaştığı Diriliş Ertuğrul 90. yeni bölümü ile kendi gününde kendi saatinde Trt 1 ekranlarında sevenleriyle buluşacak.

Ekaterina’dan Sultan Aleaddin’in Hanlı Pazar’da olduğunu öğrenen Vasilius büyük bir orduyla birlikte Hanlı Pazar’a baskın yapmak üzere yola çıkmıştır. Vasilius’un bu hamlesini farkeden Ertuğrul ise Sultan Aleaddin’i korumak için yeni bir plan yapmış ve Vasilius’u kendi tuzağına çekmiştir. Vasilius, Ertuğrul ve Sultan’ı tuzağa düşürdüğünü sanırken aslında kendisi tuzağa düşmüştür.

Peki bu karşılaşmanın sonu ne olacaktır? Büyük bir orduyla gelen Vasilius mu yoksa hazırlıklı olan Ertuğrul mu kazanacaktır? Diğer yandan Sultan Aleaddin İbn-Arabi’nin duaları ve şifasıyla ölümden kurtulmuş ve sağlığına kavuşmuştur. Emir Saadettin şimdi kaygı içerisindedir. Zira Sultan Aleaddin kendisini kimin zehirlediğini anlamaya çalışacaktır. Peki Sultan Aleaddin kendisini zehirleyenin Emir Saadettin olduğunu anlayacak mıdır? Köşeye sıkışmış olan Emir Saadettin bu çetin halden sıyrılabilecek midir?

Diriliş Ertuğrul dizisi TRT 1 Diriliş Ertuğrul 90. yeni bölüm fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri