​Diriliş Ertuğrul 97.bölüm 2. fragmanı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
​Diriliş Ertuğrul 97.bölüm 2. fragmanı!
29.11.2017 13:57:52

 

​Diriliş Ertuğrul 97.bölüm 2. fragmanı!

Aksiyon dolu bir bölümü geride bırakan Diriliş Ertuğrul 97.bölüm fragmanı TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Yeni bölümü merakla beklenen Diriliş Ertuğrul 97.bölüm tanıtımı yine nefes kesti. "Karacahirsar Kalesi'nin fetih vakti gelmiştir" diyen Ertuğrul nasıl bir plan kuracak? İşte yeni bölüm fragmanı ve özeti

Son bölümünün yayınlanması ile birlikte yeni bölümü merak edilen TRT 1 - Diriliş Ertuğrul 97.bölüm fragmanı yayınlandı. Reyting rekorları kıran ve izleyenleri ekranlara kilitleyen Diriliş Ertuğrul 97.bölümünde neler olacak? "Uç beyliğim altında bu topraklarda leş kargalarına müsaade etmeyeceğim. Biz yağma için ganimet için değil rıza ile İlahi nizamı alem için cenk ederiz diyen" Ertuğrul düşmanlarına yine korku saldı. İşte her bölümü farklı bir aksiyona sahne olan Diriliş Ertuğrul 97.bölüm fragmanı ve bölüm özeti.

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 97.bölümü fragmanı yayınlandı. Sevilen dizi 29 Kasım çarşamba günü TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluşacak.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 97.BÖLÜMÜNDEN NELER OLACAK?

Obaya dönen Ertuğrul, Hanlı Pazar’a gidip satışı durdurmuş ve Dündar’ın aldığı göç kararını da bozarak Kayıları gene eski düzenine kavuşturmuştu. Sultan’ın fermanıyla uç beyliği alametlerini Oğuz beylerinin önünde Emir Saadeddin’in elinden almıştı. İlk iş olarak satışı bozduğu esnada kendisine kılıç çeken ve iki Çavdar alpının ölümüne sebep olan Bahadır Bey’in oğlu Sancar’ı sürgün etmişti. Sultan tarafından tam yetki verilen Ertuğrul’un bundan sonraki hamleleri ne olacak? Kendisine tuzak kuranın Ares olduğunu Ares’e söyleyecek mi? Karacahisar Kalesi’ni fethedebilecek mi? Sultan tarafından Konya’ya çağırılan Emir Saadeddin’in bundan sonraki planı ne olacak? Tekfur Ares ile ittifakı devam edecek mi? Bahadır Bey’e karşı tavrı ne olacak? Ertuğrul’un Karacahisar Kalesi’ni fethetmesini engellemeye çalışacak mı? Ares, Ertuğrul’dan tuzak meselesini öğrenebilecek mi? Ertuğrul’a dostluk elini mi uzatacak yoksa savaş hazırlıklarına devam edip taarruza mı geçecek? Tehlikeli savaşçı Titan’a ne görevler verecek? Aslıhan, amcası Bahadır Bey ile olan beylik çekişmesinde onu yenebilecek mi? Bahadır Bey, Ertuğrul’un gelişinden ve oğlunun sürgün edilişinden sonra ne yapacak? Dündar’ın sürgün edilip ona destek veren beylerin beylikten azledilmesinden sonra Kayı obasında yeni düzen nasıl olacak? Yeniden Ertuğrul’un gölgesine giren Kayıları bundan sonra neler bekliyor?

Önceki bölümünde en önemli olaylardan biri aslında Ares'in sözleri arasında gizliydi. Fark edilmemiş olabilir ama Ares "Efsane Şovalye Titan" diye biri savaşcıdan bahsetti.

Ares şövalyeleri ile birlikte Ertuğrul Beyi bekler. Kaleye baskın için hazırlıklar başlar. Ares Gündüz Bey'e bir kötülük yapacak ama ne olduğu sır gibi saklanmaktadır.

Atsız bey kalede ve birinin peşindedir. Ares'in en güçlü şövalyesi Titan sahneye çıkar. Ve Ertuğrul bey sonunda Ares ile konuşmak için kaleye gelir.

"Biz yağma için ganimet için değil rıza ile İlahi nizamı alem için cenk ederiz diyen" Ertuğrul Bey düşmanlarına yine korku salar.

TRT 1 Diriliş Ertuğrul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri