El Ve Ayaklar için Çatlak Kremi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
El Ve Ayaklar için Çatlak Kremi
10.03.2022 15:58:28

 

El Ve Ayaklar için Çatlak Kremi

Çatlak kremi, başta el ve ayaklardaki su kaybından kaynaklanan çatlaklar olmak üzere vücudun çeşitli bölgelerine bakım yapan, onaran ve nemlendiren bir kremdir.

Bu çatlaklar özellikle değişen mevsimlerden etkilenir. Yazın aşırı sıcağı ve kışın soğuğu oldukça etkilidir. Mevsimsel değişimlerin neden olduğu sorunların yanı sıra susuz kalan cisimler de çatlaklara neden olabilir.

Çatlaklar Kreminin Bize Katkıları Nelerdir?

Kötü yemek yemek veya yeterince su içmemek bu duruma neden olabilir. İşte o zaman çatlaklar işe yarar. Şimdi çatlak kremi ve faydalarının neler olduğunu görelim. Çatlak kremi, el ve ayaklarınızdaki çatlakları onarmak için mükemmeldir. Tabii ki sadece dış etkenlere değil, bu çatlakların nedenlerine de dikkat etmek gerekiyor. Bu çatlaklara gerekli su sağlanamadığında egzama oluşabilir. Bu nedenle bu çatlaklar egzamaya dönüşmeden önce uygun çatlak kremi kullanılmalıdır. Çatlaklar hala geçmezse, bir doktora görünün.

Çatlak Kremi Faydaları Nelerdir?

Çatlak kremi, kuru, sert uzuvlar için gerekli nemi sağlar. Vücudu soğuktan ve sıcaktan koruyan kremlerdir. Kuru bölgeleri gün boyu nemli tutmak için her gece Çatlak Kremi uygulayın. Akşam yatmadan önce uygulanması tavsiye edilir. Bu kural nemlendirici çatlak kremleri için geçerlidir. Gün içerisinde kullanılmalıdır. Krem vücuttaki çatlakları giderir ve ağrıyı önler. Çatlakların daha fazla açılmasını önler. Çatlak alanlarda mikrobiyal büyümeyi ve iltihabı önler. Çatlakların dezenfeksiyonunu sağlar.  Çatlak kremi vücuttaki çatlakları giderir ve ağrıyı önler. Ve sonuç olarak bunlar zamanla çatlayıp iyileşmelerini sağlayan kremlerdir. https://www.recete.com/catlak-kremi/  sitesinden çatlak kremine ulaşabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

El Ve Ayaklar için Çatlak Kremi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER