Faiz Ve Devletçilik Kıskacındaki Türkiye Ekonomisi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Faiz Ve Devletçilik Kıskacındaki Türkiye Ekonomisi
31.10.2020 06:57:36

 

Faiz Ve Devletçilik Kıskacındaki Türkiye Ekonomisi

Ülkemiz son 10 yıldan beri “orta gelir tuzağı” adı verilen berbat bir kıskacın içine girmiştir. Özel sektörün güçlenmesine fırsat vermeyen Siyonist yapı, elindeki güçlü sermaye yapısı ile üretim ekonomisine müsaade etmemektedir. Faiz ve tefecilik yüzünden yüzyıllardan beri bütün dünya topluluklarından tokat yedikleri halde uslanmayıp aynı kirli oyunlarına halen devam ediyorlar.

İşin kötüsü bu zihniyet aynı bukalemun gibi renk değiştirerek bulunduğu zemine adapte olabilmekte çok mahirdir. Devlet yöneticilerini ve siyasetçileri laf cambazlığı ve türlü türlü hilelerle aldatıp haksız kazanç elde ederek yetimin ve milletin malını yağmalayıp gasp etmektedirler.  

Tabelasında “kalkınma” ifadesinin bulunduğu Ak Parti, ekonomi yönetimine daha çok önem vererek bu asalaklardan kurtulmak zorundadır. Aksi takdirde iktidarı kaybettiği gibi milyonlarca insanın sömürülüp perişan edilmesinde rolü olacaktır.

Zira tek parti devrinden kalma CHP’nin faizci ve devletçi kafa yapısına sahip adamları ekonomi yönetiminin başına geçmiştir. Bazılarını gayet iyi tanıyorum. Devletçi, faizin kutsallığına inanan ve emirleri Batılı ağababalarından alan son derece sorunlu kafa yapısına sahip bürokratlar ortalıkta serbestçe at oynatmaktadırlar.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER