Fikri Sağlar Sağduyusunu Kaybetmiş!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Fikri Sağlar Sağduyusunu Kaybetmiş!
03.01.2021 06:16:56

 

Fikri Sağlar Sağduyusunu Kaybetmiş!

Kemalizm’den beslenen CHP’nin beyin takımı, parti içinde ağırlığı olan adamları ve bazı bilinçli CHP üyeleri Çanakkale ruhu, İstiklâl Marşının teması ve bu toplumun değerleriyle barışık olmadığını bilinçli her Müslüman, her vatandaş biliyor.

 

Bir vicdan azabı dahi duymadan İstiklal Mahkemeleri adı altında vatandaşlarımızın ilke ve inkılapları vatandaşa kabul ettirmek için nice nice nitelikli insanlarımızın idam edildiğini unutacak değiliz. O zaman dış düşmandan kurtulan Anadolu bu defa içteki dinamikleriyle harekete geçmiş ve bu milletin Dinine, Diline, Kültürüne ve Tarihine ihanet etmeyi bir vazife olarak üslenenler olmuştur.

 

Bin bir türlü mücadele ve zahmetle kendi öz vatanımızda düşmanlarımıza vekaleten bizi esir alan bir zihniyetten zar zor kurtulmuşken, halka rağmen siyaset yapmaya alışık bu CHP zihniyeti, her defasında hak etmediği halde %20-25 oranında oy alarak meclise gelmesi haktan reva değil, ama öyle ya da böyle bir kesim vatandaşlarımızın inanç açısından kendini bağımsız his edecek düzeyde sekülerleşmesi de onlara yapılan en büyük zulümdür.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER