Hayata Anlam Katanlar Sınırları Aşıyor
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Hayata Anlam Katanlar Sınırları Aşıyor
26.06.2020 13:37:59

 

Hayata Anlam Katanlar Sınırları Aşıyor

Hayata Anlam Katanlar Derneği, Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği işbirliği ile devam eden Korona Virüs Pandemisi nedeniyle yeni normalleşme süreci boyunca 500 aileye hijyen paketi dağıttı.

Samsun'da faaliyet gösteren Hayata Anlam Katanlar Derneği (Covid-19) Korona Virüs salgını süresince yüzlerce aileye yaptığı yardımlara yenilerini ekledi. Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği ile işbirliği halinde hareket eden dernek, yeni normalleşme süreci boyunca mülteci ve Türk ailelerden oluşan yaklaşık 500 aileye hijyen paketi desteğinde bulundu.

 

YÜZLERCE HİJYEN PAKETİ

Daha önce il genelinde yaptıkları sosyal sorumluluk projeleri ile birçok ilke imza atarak, binlerce kişiye ulaşan Hayata Anlam Katanlar Derneği, Korona Virüs Pandemisi boyunca yaptığı çalışmalarla takdir topladı.

 

BM İŞBİRLİĞİ

Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği işbirliği ile yeni normalleş döneminde de ihtiyaç sahiplerine ulaşmayı sürdürdüklerini ifade eden Hayata Anlam Katanlar Derneği Başkanı Murat Değirmenci, "Sosyal alanda yaptığımız projelerin yanında bu süreçte gıda ve hijyen yardımlarına daha çok ağırlık verdik. Korona virüs mücadelesinde devletimize yardımcı olabilmek için yüzlerce aileye gıda ve hijyen yardımında bulunduk. Yeni normalleşme süreci ile birlikte ise, Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği ile yaptığımız işbirliği kapsamında yaklaşık 500 Türk ve mülteci aileye hijyen paketi ulaştırdık. Bizi yalnız bırakmayan tüm üyelerimize ve gönüllülerimize teşekkür ediyorum." dedi.

Hayata Anlam Katanlar Derneği Covid-19 Koronavirüs Pandemi Birleşmiş Milletler BM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER