Hayata Anlam Katanlar'dan Çocuklara Ramazan hediyesi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Hayata Anlam Katanlar'dan Çocuklara Ramazan hediyesi
04.04.2022 13:43:20

 

Hayata Anlam Katanlar'dan Çocuklara Ramazan hediyesi

Samsun'da hayatın her alanına dokunan Hayata Anlam Katanlar Derneği, bu kez çocuklara Ramazan sürprizi yaptı.

Samsun'da faaliyet gösteren Hayata Anlam Katanlar Derneği'nin genç gönüllüleri İlkadım Zeytinlik Mahallesi'nde sokak sokak gezerek, çocukların Ramazan ayını kutlayıp iftariyelik hediyeler verdi.

 

Samsun ve Gaziantep'in yanı sıra ülke sınırları dışında Tanzanya ve Mozambik'te yaptıkları sosyal sorumluluk projeleri ile birçok ilke imza atan ve on binlerce kişiye ulaşan Hayata Anlam Katanlar Derneği, hayatın her alanına dokunarak yaptığı çalışmalar ve projelerle takdir toplamaya devam ediyor.

ÜNİVERSİTELİ GENÇLER ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Kış boyunca okullarda yaptıkları mont ve bot yardımlarını Ramazan ayında erzak ve gıda yardımı olarak devam ettiren dernek, bu kez genç gönüllüleri ile sahadaydı. Çoğunluğu şehir dışından gelerek Samsun'da okuyan üniversite öğrencilerinden oluşan gönüllü gençler, İlkadım'ın Zeytinlik Mahallesi'nde sokak sokak gezerek, çocukların Ramazan ayını kutlayıp, iftariyelik hediyelerle yüzlerini güldürdü.

YÜZLERDEKİ TEBESSÜM EN BÜYÜK MUTLULUK

Projeyle hem şehir dışından gelen öğrencilere yardımlaşma bilinci oluşturmayı, hem de çocukların Ramazan ayında yüzlerini güldürmeyi hedefledikleri ifade eden Hayata Anlam Katanlar Derneği Başkanı Murat Değirmenci, "Dernek olarak hayatın her alanına güzel bir dokunuş yapmak için çaba sarf ediyoruz. Bugün de ara sokaklardaki çocuklarımızı üniversiteli gençlerle buluşturduk. Dernek olarak daha önce yaptığımız birçok projede, ihtiyaç sahibi binlerce kişiye ve öğrenciye yardımda bulunduk. Derneğimiz gerek üyelerimiz gerekse de gönüllülerimizle özellikle ihtiyaç sahibi öğrencilerin, ailelerin ve mültecilerin yanında olmaya devam edecek. Hayatına anlam katmak için dokunduğumuz herkesin yüzündeki tebessüm bizim için en büyük mutluluk. Hayatlarına bir nebze anlam katabildiysek ne mutlu bize" dedi.

Hayata Anlam Katanlar'dan Çocuklara Ramazan hediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Samsun     0000-00-00 Muhsin başkanın ruhu şad, mekanı cennet olsun. Var olsun Alperenler.
GALERİLER