Hiçbir Zaman Yıkım Politikamız Olmadı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Hiçbir Zaman Yıkım Politikamız Olmadı!
22.06.2021 12:05:12

 

Hiçbir Zaman Yıkım Politikamız Olmadı!

Samsun Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Bu sözleri yeni başkan Mustafa Demir için mi söyledi

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili ve Samsun Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın Terme ve Atakum programlarında, “Bizlerin içinde hiçbir zaman yıkım politikası olmadı. Herkesi kucaklayan, ötelemeyen bir siyaset anlayışını öncelikli kıldık. Hiçbir hırsı, kini büyük hizmet davasının önünde öncelikli kılmadık. Şehirlerimizin, insanlarımızın, ülkemizin geleceği için en iyisini istedik, bunun için mücadele ettik. Çok şükür, bunun meyvelerini de hepimiz aldık. Bizim tek bir hedefimiz vardı, güçlü ve müreffeh bir Türkiye” dedi.

Yılmaz’ın bu sözlerini Samsun’da eski binaları yıkarak yerine yenilerini yapan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir için mi söylediği merak konusu oldu.

 

Yılmaz sözlerinin devamında şunları kaydetti;

“Gelecek nesillere iyi bir miras bırakmak istiyoruz” diyen Yılmaz, açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Dava arkadaşlarımızla her zaman birlikteyiz. İstişare, çalışmaların koordinesi noktasında güçlü bir paylaşım içindeyiz. Ortaya koydukları büyük özveri ve fedakârlıkları her zaman takdirle karşıladık. AK Parti Türkiye'nin sadece dünün ve bugünün değil aynı zamanda yarınının partisidir. Önce her şeyi bir kenara bırakarak, özellikle şahsi hesapları, hırsları söküp atacağız. Tek hedefimiz davamıza,  insanlarımıza, şehirlerimize en iyi hizmet olmalı. İçinde yıkmak, parçalamak gibi güdüleri olanların zaten AK Parti içerisinde yeri olamaz. Biz büyük bir ailemiz, Allah’ın izniyle Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde büyük hedeflere koşacağız.”

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Yusuf Ziya Yılmaz Mustafa Demir Samsun Milletvekili
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
vatandaş     2021-06-22 Bafra garajını bu yıktı öbürü yeniden yapıyor, bu da yıkım sayılır :) :) :)
GALERİLER