Hüda-Par’ın Varlığı Hainleri Korkutuyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Hüda-Par’ın Varlığı Hainleri Korkutuyor!
16.11.2020 10:18:07

 

Hüda-Par’ın Varlığı Hainleri Korkutuyor!

Garibanlar diyarı Türkiyem bin bir türlü zahmet ve on binlerce şehit verilerek öz vatanını müdafaa ve muhafaza eden Osmanlı tebaası vatandaşlar, ikinci meclis ile beklenmedik bir bela ile karşılaştılar.

1924 anayasası ile halka yabancı olan Fransız, Alman, İtalyan ve İsviçre yasalarıyla ete kemiğe giydirilen devlet,  Atatürk ilke ve inkılaplarıyla vatandaşı dizayn etti, artık kim öle kim kala… çünkü emir yüksek yerden gelmişti. Nice saygın alimlerimiz şapka giymedi diye idam edildi. Daha dün idamının yıl dönümü olan Seyit Rıza ve on binlerce arkadaşının öldürülmesini kim hak ve adaletle izah edebilir ki?

Dindar ve Kürt vatandaşlarımız üzerinden sopa yarım asır indirilmedi, yetmedi faili meçhuller, envai türlü işkenceler derken PKK oluşturuldu, canı isteyeni PKK’ci yapıp yakasına yapıştılar, halka karşı ideolojik yaklaşan PKK on binlerce Kürt vatandaşlarımızı öldürdü.

“Bu böyle gitmez!” deyip alternatif bir oluşum peşine düşenlere de Hizbüllah damgasını vurdular, karanlık bir güç kah onlardan, kah PKK’den birilerini vurup aralarında cinayetin oluşmasına çalıştı, ne yazık ki bazıları Kur’an’da geçen mübarek Hizbüllah kavramını da domuz bağıyla yan yana getirdiler. İşte bunlardan biri de Sözcü gazetesi yazarı İsmail Saymaz’dır, onu adamdan sayanlara acıyorum.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER