İbrahim Murat Gündüz baba ve kız çocuğu ilişkisini anlattı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İbrahim Murat Gündüz baba ve kız çocuğu ilişkisini anlattı
22.01.2023 20:47:05

 

İbrahim Murat Gündüz baba ve kız çocuğu ilişkisini anlattı

Kız çocukları için babaları birer kahramandır.

Erkek çocuğu nimet, kız çocuğu rahmettir" derdi büyüklerimiz diye söze başlayan İbrahim Murat Gündüz kız çocuğu babalarına şunları söyledi;.

Kız çocukları için babaları birer kahramandır. En başta güven duygusundan erkekler hakkındaki olumlu ve olumsuz düşüncelerine kadar tüm deneyimi ilk önce babalarından öğrenirler.

Babalar kız çocuklarının büyüyüp kadın olma sürecindeki en önemli erkek modellerdir o yüzden babalarını her şeyleriyle severler.

Benim Babam Dünyanın En Güçlü Adamı!

Bütün Babalar kız çocuklarının ilk süper kahramanlarıdır. Her kız çocuğu babasının ne pahasına olursa olsun arkasında durup, kızını tüm zorluklara ve kötülüklere karşı koruyacağını bilir. Bu öyle güçlü bir güven duygusudur ki hiçbir kız çocuğuna bu duyguyu babasından başka hiç kimsenin böylesine güçlü hissettirmesi mümkün değildir.

Babamla Aramızda Gizli Bir Bağ Var!

Kız çocukları ve babaları arasında dile dökülmemiş bir sevgi ve güven bağı vardır. Anneyle kurulan yakın temas özellikle toplumumuzda babayla kurulamasa da gizliden gizliye her kız babasına her baba da kızına derinden büyük bir sevgi ile bağlıdır. Bu bağ doğal bir şekilde uzaktan uzağa derinleşir, büyür ve sağlamlaşır. Babalar kızlarıyla anneleri kadar çok konuşmasa da kız çocukları bunu bilir ve hisseder.

İbrahim Murat Gündüz - baba ve kız

Beni Karşılıksız Seven Tek Erkek!

Kız çocukları karşı cinsle ilk iletişimlerini babalarıyla kurdukları için babalarından aldıkları sevgiyi zamanla doğal olarak diğer erkeklerden de beklerler. Ancak gerçeği zaman gösterir ki hiçbir erkek bir kızı babası kadar sevip, düşünemez ve kollayamaz. Sadece bir baba kızını her türlü özelliği ile, doğrusu ile, yanlışı ile, eksiği ile fazlasıyla, tam olarak gerçek manada sevebilir. Kız çocukları zaman ilerledikçe bu gerçeğin farkına varır ve babasına bir kez daha hayran olur.

Kız çocuğu babası olduğumuz için ne kadar şanslı olduğumuzu bir kez daha düşünelim istedim.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri