İlkadım´da istişare ve uyum hizmet getiriyor
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İlkadım´da istişare ve uyum hizmet getiriyor
14.02.2017 16:01:52

 

İlkadım´da istişare ve uyum hizmet getiriyor

Samsun haber- Ortak akıl etrafında buluşmanın kent yönetiminde birlik ve beraberlikle çalışmanın başarı getirdiğini söyleyen Başkan Tok, Yerel yönetimlerin başarısının, koordineli ve istişareli çalışmalar gerçekleştiren, şehri kucaklayan ve halkın yönetimde söz sahibi yapan idarelerin yönetim anlayışından geçtiğine dikkat çekti.

Ortak akıl etrafında buluşmanın kent yönetiminde birlik ve beraberlikle çalışmanın başarı getirdiğini söyleyen Başkan Tok, Yerel yönetimlerin başarısının, koordineli ve istişareli çalışmalar gerçekleştiren, şehri kucaklayan ve halkın yönetimde söz sahibi yapan idarelerin yönetim anlayışından geçtiğine dikkat çekti.      

İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz tarafından her ay periyodik olarak tertip edilen İlkadım İlçe protokolü ve yöneticilerinin bir araya gelerek yaptığı istişare ve değerlendirme toplantısının ev sahipliğini İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok yaptı.

Ihlamur Cafe ve Restaurant’ta gerçekleştirilen Şubat ayı istişare ve değerlendirme toplantısı, İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz başkanlığında yapıldı. Toplantıya, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlçe Emniyet Müdürü Beytullah Doğan, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Teğmen Yusuf Karadeniz, İlçe Müftüsü Yahya Polat İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut Numanoğlu, İlçe Kamu Kurumları Müdürleri, İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri katıldı.

"ORTAK AKIL İLE HİZMETLERİMİZ DAHA BAŞARILI..."

Koordineli, istişareli ve uyumlu çalışmanın kente önemli kazanımlar sağladığını söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlçemizin birlik ve beraberlik içerisinde diyalog halinde olarak sorunlara çözüm aranması, projelere paydaş olunması, kanaatlerin alınarak ortak fikir içerisinde geleceğe yönelik adımların atılmasını çok önemsiyorum. Bu toplantılarda istişarede bulunduğumuz konularla ve ortak akıl ile hizmetlerimizin daha başarılı olacağına inanıyorum. " dedi.

"ÇOK BÜYÜK HİZMETLER YAPTIK, YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ"

İstişare ve değerlendirme toplantısında belediye hizmet ve projelerinden de bahseden Başkan Tok, "İlçemiz nüfusu ile kentin her alanda lokomotifi durumundadır. Bu nüfusun huzurlu bir ortamda, modern yapılarda yaşamasını sağlamak amacıyla önceliğimizi kentsel dönüşüme vermiş durumdayız. Bunun yanı sıra Merkezi Hükümetimiz ve Bakanlıklarla kurduğumuz sıkı ilişkiler neticesin de Samsun Anadolu Lisesi bahçesine çocuk ve gençlerimizin istifade edebileceği 2 bin 500 kişilik büyük bir kapalı spor salonu yapacağız. Seçimler öncesi verdiğimiz sözlerin tutarken üzerine yeni projeler ve hizmetler ekleyerek yatırımlarımıza devam ediyoruz. Derebahçe Sosyal Tesislerini çok kısa bir sürede halkımızın hizmetinize sunduk. Aynı anda bir çok yerde yatırımlarımız devam ediyor, Türkiye'nin en büyük Gençlik Merkezi tamamlanmak üzere, Selçuklu mimarisi kullanılarak inşa edilen Karadeniz'in en büyük Camii ve Külliyesi hızla yükselmekte, yeni belediye hizmet binamızın da projesi tamamlanmış durumda, Fen İşleri Müdürlüğümüz kaldırım ve yol çalışmalarını İlkadım'ın dört bir köşesinde sürdürüyor ve tüm birimlerimizle vatandaşımıza hizmet için gece gündüz görev başındayız" diye konuştu.

KAYMAKAM'DAN BAŞKAN TOK'A ÖVGÜ.

İlkadım ilçe Kaymakamı Turan Atlamaz, toplantıya yapmış olduğu ev sahipliğinden ve başarılı projelerinden dolayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok a teşekkür etti.  Kaymakam Turan Atlamaz, " İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un İlkadım için büyük bir kazanç olduğunu, toplumun nabzını iyi tuttuğunu ve bu doğrultuda halkın isteklerine doğru cevap verdiğini ve her türlü maddi manevi kendilerinin yanında olduklarını söyledi.

İstişare ve değerlendirme toplantısı günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

ilkadım istişare samsun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER