Advert
İşler Yolunda Gitmiyor 2
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İşler Yolunda Gitmiyor 2
05.10.2020 08:26:22

 

İşler Yolunda Gitmiyor 2

Bir önceki yazımızın başlığı hatırlanacağı üzere İŞLER YOLUNDA GİTMİYOR idi.

Makalemizin konusu ise Korona virüsünün dünyamızı, dolayısı ile ülkemizi de Mart ayından bu güne kadar kasıp kavurması, alınan tedbirler ile ölüm sayılarının 17 lere kadar indiği, sonrasında da alınan tedbir(!)ve önlemler (!) ile 70 lere kadar çıkması idi. Tabiiki tüm önlemlere amiyane tabir ile "salla gitsin yaaa" diyen dallalmaların fütursuzca davranışları sayesinde dersek bu dallamalara, sallamalara ve kul hakkı nedir bilmeyen nato mermer kafalara haksızlık etmiş sayılmayız.

 

İşlerin yolunda gitmediği, biran önce acil tedbirlerin, hemen, şimdi almamız gereken İŞLERİN YOLUNDA GİTMEDİĞİ bir diğer önemli hususta AİLE olsa gerek. Geçen günlerde ulusal bir kanalın kadın kuşağı programında  bir kadının komşusundan peydahlandığı gayri meşru çocuk için "elhamdülillah"  ifadesi geldiğimiz son noktanın ne kadar da vahim olduğuna açık bir delil olsa gerek.

 

Konu sadece bu olsa bile bilmediğimiz, adliyeye, güvenlik güçlerine intikal eden yazılamayacak, anlatılamayacak o kadar vahim olaylar var ki inanın "bundan daha dibi ne olabilir" dersiniz.

 

Komşusundan çocuk peydahlayan kevaşenin "Elhamdülillah" sözünü böyle bir fuhşiyat için kullanması gibi şimdi de " ibneler" grubu çıktı karşımıza.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER