İstanbul Uluslararası Eşya Taşıma Şirketi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İstanbul Uluslararası Eşya Taşıma Şirketi
02.11.2022 14:15:25

 

İstanbul Uluslararası Eşya Taşıma Şirketi

İstanbul uluslararası eşya taşıma şirketi, kurumsal hizmeti ile önerilen taşıma şirketlerinin ilk sıralarında yer alır. Taşıma şirketi seçerken çevreden olumlu yorum almış olan firmaların tercihi gerekir. Deneyimli olan taşıma şirketleri uzak mesafe taşımacılığı gibi zor taşıma kategorilerinde de profesyonel hizmet sunar. Taşımacılıkta önceden yapılan hazırlıklar, nakliyat sürecini rahatlatan ve hızlandıran süreçlerdir. İstanbul uluslararası eşya taşıma şirketi, taşınma öncesinde arandığı zaman direkt taşıma elemanlarını bilgilendirilir. Bu sayede nakliyat elemanları söz konusu eve ziyaret düzenler. Ziyaretler sonucunda eşya miktarı ve özellikleri hakkında detaylı bilgiler edinilir. Bu bilgiler ışığında firma, taşınma günü her türlü hazırlığını bitirmiş olur.

Profesyonel Taşıma Şirketleri

Almanya lojistiktaşımacılıkta profesyonel ve hizmet odaklı yaklaşımlara sahiptir. Mobilyaların büyük hacimli olanlarının dar bina kapılarından çıkması oldukça zordur. Bu türlü eşyaların usulüne uygun şekilde sökülmesi ve taşınma sonrasında da monte edilmesi gerekir. Bu türlü işler, marangozluk bilgisi gerektiren ve uzmanlık isteyen işlerdir. Firma elemanları, marangozluk işlerini de rahatlıkla yapacak deneyim ve bilgiye sahip kişilerdir. Avizelerin sökülüp takılması da yine firma elemanları tarafından yapılır.

Resmi Evrakların Tamamlanması

Almanya uluslararası nakliyatsınır geçişlerinde gereksiz şekilde uzun beklemelerin yapılmaması için her türlü belgeyi önceden tamamlar. Karayolu taşımacılığında nakliyat tırına ait tır karnesi, görevli kişilerin pasaport ve vizelerinin önceden düzenlenmesi gerekir. Araç muayyenlerine ait TUV belgeleri, RODER belgeleri gibi farklı resmi evraklara ihtiyaç bulunur. IRU denilen uluslararası taşımacılık güvence birliklerine üyelik te sınır kapılarında geçişi kolaylaştırır. Bu türlü evrakların taşınmadan önce tamamlanması, geçişlerde kolaylık sağlayarak, nakliyatı hızlandırır. Almanya uluslararası nakliyat bu konuda deneyimli taşıma şirketlerinin başında gelir.

Nakliyatta Ücretsiz Sunulan Ek Hizmetler

Uluslararası evden eve nakliyat fiyatlarıtaşıma şirketlerinin fiyat ve sunduğu hizmetlere göre değişim gösterir. Uygun fiyatlı diye tercih edilen nakliyat şirketinin taşınma esnasında bazı hizmetleri ücretli sunması, taşımacılığı pahalıya da getirebilir. Bu sebeple nakliyat şirketlerinde hizmet ve fiyat karşılaştırmasının yapılması en doğru seçimlerin yapılmasını sağlar. Almanya lojistik, ücretsiz mobilya montesi, avize sökme ve takma işleri ile uygun fiyatlı taşımacılık hizmeti sunar. Ayrıca, nakliyatta büyük kolaylık sunan asansörlü taşımacılık sistemleri de ücretsiz şekilde sunulur. En yüksek katlardan hızlı şekilde eşya nakliyesi bu sayede güvenle sağlanır. Dar kapılardan eşyaların çıkarılmasının zor olduğu zamanlarda da asansörlü taşıma sistemleri bu konuda güvenilir hizmet sunar.

Taşıma Sözleşmesi

Nakliyata konu olan hizmetlerin yazılı olarak güvence altına alınması kısaca taşıma sözleşmeleri ile mümkündür. Almanya Lojistik, yapılacak tüm hizmetleri, taşıma sözleşmesinde detaylı olarak belirtir. Nakliyata konu olan eşya miktarı, ödenen kaparo, iş tesliminde ödenecek miktar bu sözleşmede yazılıdır. Kurumsal taşımacılık yapan firmaların pek çoğu taşıma sözleşmesi ile güven veren yaklaşımlar sunarlar.

Eşyaların Sigortalanarak Taşınması

Nakliyatta olabilecek en ufak bir hasarı bile sigorta ile teminat altına almak söz konusudur. Eşyaların başına gelebilecek her türlü hasar, firmaların yapacağı taşıma sigortası ile güvence altına alınır. Eşyaların değerinde sigortalanması da önemli hususlardır. Değerinde sigortalama işlemi için ücretsiz eksper hizmetini Almanya uluslararası nakliyattan almak söz konusudur. Güler yüzlü hizmet sunan firma elemanları en hızlı ve rahat taşımacılık hizmetini sunarlar. Kurumsal hizmet gereği, uluslararası taşımacılık kurallarına uygunluk söz konusudur. Parça eşya taşıma hizmeti ve depolama hizmeti de sunulur. Ev eşyası taşımacılığının yansıra ofis ve villa taşımacılığı hizmeti de verilir. Profesyonel hizmet için https://www.almanyalojistik.com.tr/ sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Almanya Lojistik

Telefon: 0850 840 73 64

GSM: 0530 326 7743

İstanbul Uluslararası Eşya Taşıma Şirketi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri