İYİ Parti MHP’den Uzanan Eli Geri Çevirdi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İYİ Parti MHP’den Uzanan Eli Geri Çevirdi
12.08.2023 09:30:02

 

İYİ Parti MHP’den Uzanan Eli Geri Çevirdi

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin İYİ Parti'ye yaptığı yerel seçimde iş birliği çağrısına cevap verdi.

"Güzel ülkemizin temiz kalpli insanlarını, milliyetçilerini, vatanseverlerini, Türkiye sevdalılarını ülke ve millet hayrına İYİ Parti'de buluşmaya davet ediyoruz" diyen Zorlu, "26 Ağustos ruhuyla rotamız net, pusulamız millet" ifadelerini kullandı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, dün akşam CNN Türk’e gönderdiği açıklamada, MHP lideri Bahçeli’nin İYİ Parti’ye çağrısını iletmişti. Bahçeli, mesajında “Çağırdık dönmediniz yuvaya, yerel iktidarda komşu olalım ülke hayrına” demişti.

İYİ PARTİ’DEN CEVAP GELDİ

İYİ Parti Medya İlişkileri Başkanı ve Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, yaptığı yazılı açıklama ile davete yanıt verdi. 26 Ağustos vurgusu yapan ve yurttaşları İYİ Parti’ye davet eden Zorlu, şu ifadeleri kullandı:

 “Bildiğiniz gibi bir süredir partimizin seçim çalışmaları ve olası yol haritasının kamuoyunda geniş biçimde irdelendiği, farklı iddiaların da öne çıkarıldığı görülmektedir. Dün de bir TV programında Milliyetçi Hareket Partisi üzerinden benzer bir gelişme zuhur etmiş ve bugün gün içerisinde kimi yetkililerince kurumsal kimliğimizi hedef alan talihsiz açıklamalar ortaya konulmuştur.

Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener, 24 Haziran 2023 tarihinde gerçekleşen büyük kongremizde 85 milyon insanımız için siyasette yeni bir zemin, yeni bir yol açma irademizi ortaya koymuş ve en büyük gücümüze yani milletimize kulak vereceğimizi ifade etmiştir.

Söz konusu tartışmaya ilişkin olarak partimizin görüşünü açıkça kamuoyuna iletiyor ve güzel ülkemizin temiz kalpli insanlarını, milliyetçilerini, vatanseverlerini, Türkiye sevdalılarını ülke ve millet hayrına İYİ Parti'de buluşmaya davet ediyoruz: 26 Ağustos ruhuyla rotamız net, pusulamız millet!”

İYİ parti MHP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kurtlar akay     0000-00-00 Meral o eli sıkarsa zaten zaten vatan hainidir
GALERİLER
iş güvenliği malzemeleri
tanıtım yazısı