Kaos Sona Erdi!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Kaos Sona Erdi!
22.03.2021 06:28:25

 

Kaos Sona Erdi!

Kadınlara Yönelik Şiddet ve Aile İçi Şiddetin Önlenmesi ve Bunlarla Mücadeleye dair Avrupa Konseyi Sözleşmesi namı diğer İstanbul Sözleşmesi sünnete el uzatamadan feshedildi.

Hazırlıkları var mıydı?

Aile ve Sosyal Politikalar kurucu Bakanı Fatma Şahin döneminde AÇEV ile yapılan bir eğitim toplantısında konuşmacı aynen şöyle demişti; “Sünnet Çocuk İstismarıdır”

Konuşmacı seminer sonunda, “Sen ne diyorsun, söylediklerini kulağın işitiyor mu?” şeklinde tepkiler üzerine müsteşara “il müdürleriniz çok bağnaz” diye şikâyette bulunmuştu.

İstanbul Sözleşmesi Meclis’ten oy birliğiyle çıkan bir kanundu.

HDP Milletvekili Pervin Buldan’ın teşekkür konuşması;

“Her zaman kavga etmek gerekmiyor. Bu gece yarısı böylesi önemli bir konuyu kanunlaştırdığımız için özellikle emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Başta bakanımız Sayın Fatma Şahin olmak üzere ve parlamentoda bulunan siyasi partilerin gruplarına bir kez daha teşekkür ediyorum"

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ŞİNASİ NOKNİKOĞLU     0000-00-00 Demekki neymiş, içimizde vatan partili meltem ayvali gibi İstanbul sözleşmesi çürütür diyebilecek kadar şuur sahibi olmayanlar varmış, bakınız bir önceki haberinizdeki eski milletvekili şahsiyet .
Advert
GALERİLER