Kırk Yıllık Kâni, Olmuyor Yani
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Kırk Yıllık Kâni, Olmuyor Yani
05.01.2021 07:20:01

 

Kırk Yıllık Kâni, Olmuyor Yani

Aksiyoner bir ülke ve onun bireyleriyiz. İçimizdekiler kadar bir de sürekli olarak cendereye sokmak yâda yaptırım sopaları ile âdeta ensemizde boza pişirmeye çalışan dost(!), müttefik(!) devletlerin aksiyonları ile âdeta gündemden gündeme koşuyoruz. Aslında hoşuma da gitmiyor değil haaa. Zira hepimizi dinç ve diri tutuyor.(!)

 

Kendi dar dairedeki sosyal ve aile hayatımız gibi devletimizin 'de hayatı bundan dolayıdır ki gündemler ile dolu aksiyonlar ile geçiyor. Bir gün gündemsiz geçmesin "Allah Allah hayr ola" demeden geçemiyoruz.

 

CHP'nin eski milletvekili Fikri Sağlar'ın türbanlı hakimlere yönelik sarf ettiği sözler hakkında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "CHP'nin oy almak için bazı yerlerde birkaç başörtülü kişiyi vitrin mankeni gibi kullandığı" görüşünü savundu.

 

Cuma çıkışı yapılan bu çıkıştan sonra anamuhalefet partisi durur mu o da muhalefet cephesinden şipşak, beş dakikada beşiktaş bir çıkış yaptı. (Valla Beşiktaş ın nerden nereye beş dakika sürdüğünü bilmiyorum. Bilen varsada yazsın.)

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER