Kızılay en önemli yardım kuruluşumuzdur!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Kızılay en önemli yardım kuruluşumuzdur!
04.04.2023 14:52:57

 

Kızılay en önemli yardım kuruluşumuzdur!

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı İrfan Şenocak Türk Kızılay’ı Samsun Şubesini ziyaret ederek Şube Başkanı Ahmet Muştu ile bir süre sohbet etti.

 

Türk Kızılayı’nın Türk bayrağını dünyanın her yerinde onurla ve gururla dalgalandıran çok önemli uluslararası bir yardım kuruluşu ve Türk markası oludğunu dile getiren Şenocak, Kızılay’ın deprem bölgesinde yaraları sarmak için göstermiş olduğu canla başla mücadeleye Elbistan’da şahit olduğunu da belirterek, “Türk Kızılayı’na yapılan saldırılar karşısında biz her zaman Kızılayımızın yanında olduk. Haksız ithamlar ile böyle önemli bir sivil toplum kuruluşumuzun bu şekilde yırtılmasına gönlümüz razı olmadı.” diye konuştu.

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı İrfan Şenocak’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Türk Kızılay’ı Samsun Şube Başkanı Ahmet Muştu, Türk Kızılayının Türkiye’deki en büyük insani yardım kuruluşu olduğunu belirterek, “Kızılay aynı zamanda Uluslararası Kızılhaç ve Kızılay Hareketi'nin de bir parçasıdır. Türk Kızılay, kâr amacı gütmeyen yardım ve hizmetleri karşılıksız olarak sağlayan ve kamu yararına çalışan bir gönüllü sosyal hizmet kuruluşudur. Personelinin bir kısmı gönüllü olarak, bir kısmı ise maaşlı olarak çalışır” diye kaydetti.

Muştu Şenocak’a çalışmalarında başarılar diledi.

Kızılay en önemli yardım kuruluşumuzdur!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vatan DAŞ     2023-04-05 Çok doğru ama eksik haber, aynı zamanda en iyi hem çadır hem de kan satıcısıdır...
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri