Korse Atlet Slim'N Lift Nedir? Slim N Lift Erkek Korse Yorumları
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Korse Atlet Slim'N Lift Nedir? Slim N Lift Erkek Korse Yorumları
20.04.2022 12:14:51

 

Korse Atlet Slim'N Lift Nedir? Slim N Lift Erkek Korse Yorumları

Vücudun forma girmesini destekleyen korse atlet; sırt, bel, karın ve göğüs bölgesine etki ederek, fazla kiloların gizlenmesine yardımcı olmaktadır.

Korse Atlet Slim'N Lift Nedir?

Güçlendirilmiş kumaşı sayesinde göbek, bel ve sırt bölgesinde direkt olarak etki eden ve toparlayıcı, sıkılaştırıcı etki meydana getiren göbek eriten atlet, bölgesel anlamda zayıflama etkisi oluşturmaktadır. Fazla kiloların anında gizlenmesini sağlayan bu iç giysi, hava alan kumaş özelliği sayesinde vücudu bunaltmadan sıkılaştırmaktadır. Fazlalıkların anında toparlayarak, daha zayıf ve ince gözükmenizi sağlamaktadır. Göbek inceltici özelliği ile bilinen bu korse modelleri, hem sıkılaştırıcı hem de toparlayıcı bir etki oluşturmaktadır. Göbeğinde yağlanma olan ya da göbek çevresinde fazlalıkları bulunan erkekler için faydalı olan bu iç giysi modeli, fazla yağlar ile mücadele etmenizi sağlamaktadır. Giyildiği andan itibaren karın ve göbek bölgesindeki yağları eşi bir şekilde dağıtarak, aşırı kilolu görünümün önüne geçmektedir. Giyildiği zaman yaklaşık olarak 1-2 beden daha ince olmayı sağlayan dikişsiz erkek atlet korse, vücutta şekillendirici etki meydana getirmektedir. Hem spor hem de şık kıyafetler ile tercih edilebilen slim n lift korse, karın kısmının kaslı gözükmesini sağlar.

Slim N Lift Korse Faydaları Nelerdir?

Özel bir örgü tekniğinden elde edilmiş olan zayıflatan erkek korse, karın ve göbek bölgesinin yanı sıra aynı zamanda bel ve sırt bölgelerine de destek sağlamaktadır. Vücudun olduğundan daha zayıf ve ince gözükmesini sağlarken aynı zamanda toparlayıcı özelliği ile de ön plana çıkmaktadır. Vücudu direkt olarak saran slim n lift korse, hemen her vücut tipi için uygundur. Baklava desenli yapısı sayesinde karın bölgesinin fit ve kaslı gözükmesini sağlayan erkek göbek korseler, Tam esnek ve konforludur. Karın, yan bölgeler ve göğsü toparlar. Vücutta sarkma problemi varsa bunu gidermeye çalışır. Aynı zamanda sarkma sorunlarının oluşmasını de önler. Fazla kiloları bir problem olmaktan çıkaran erkek atlet korse, karın kaslarının sıkılaşmasına yardımcı olur. Sadece zayıf gözükmek için değil, sırt bölgesini destekleyici özelliği sayesinde duruşun düzelmesine de yardımcı olur. Dik durmaya yardımcı olur. Omurga sağlığının korunmasını ve iyileşmesini sağlar. Çok amaçlı ve yüksek etkili atlet korse sayesinde, kamburluk gibi problemleri de önler.

Erkek Korse Atlet Zararlı mı?

Günümüzde birçok korse çeşidi vardır. Erkek atlet korse genel anlamda faydaları olan ve vücuda zarar vermeyen bir iç giysi olarak tanımlanır. Fakat kaliteli kumaşlardan elde edilmemiş ve nefes alma özelliği bulunmayan dikişsiz erkek korseler, tahriş edici bir etkiye neden olabilir. Genel anlamda erkek atlet korseler elastan ve mikro fiber özelliğe sahiptir. Terlemeyi engeller ve hava giriş çıkışı sağlar. Böylece terleme nedeniyle vücutta meydana gelebilecek mantar ve tahriş gibi problemleri önler. Fakat kaliteli kumaşlardan elde edilmemiş ürünleri seçerseniz eğer, bu tarz cilt problemleri söz konusu olabilir.

Slim N'lift Erkek Korse Kullananlar ve Yorumlar

Sarkmaları toparlayan, vücutta sıkılaştırıcı ve inceltici etki meydana getiren slim n lift erkek korse yorumları hakkında bilgi almak ve ürünün özelliklerine ulaşmak için resmi satış sitesini ziyaret edebilirsiniz. Özellikle göbek bölgesindeki fazlalıklardan kurtulmak isteyen erkekler için harika bir tercih olan erkek atlet korse, dışarıdan belli olmayacak şekildedir. Böylece günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilir ve daha atletik bir görünüm elde edilebilir. 

Korse Atlet Slim'N Lift Nedir? Slim N Lift Erkek Korse Yorumları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER