Başyazı Cambaza bak ya da yelpazeci çocuk!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Cambaza bak ya da yelpazeci çocuk!
Başyazı

Cambaza bak ya da yelpazeci çocuk!

Allah aklımıza mukayyet etsin. Her gün yeni bir görüntünün, fotoğrafın, dedikodunun esiri oluyoruz adeta.

Her taşın altından bir haber, her sohbetten bir yorum, her telefon konuşmasından bir anlam çıkartarak FETÖCÜ avladığımızı zannediyoruz.

Tam biz bu FETÖCÜ değil miydi, hala aramızda, bir de pişkin, pişkin FETÖ’nün aleyhine demediğini bırakmayacak kadar yüzsüz demeye kalmıyor ki çok iyi tanıdığımız ve cemayüzülevvelini bildiğimiz kişiler bizce hiç de alakaları olmadıkları halde FETÖCÜ olarak açığa alınmışlar, gözaltındalar.

Sonrası mı? Biz de bu sefer kendi kendimize acaba mı diyoruz? Acaba bilmediğimiz bir şey mi var? Ve en yakın bildiğimiz arkadaşımız hakkında suizanlar, bu da mı demeler, bizi nasıl da kandırmış demeler…

Sol grupların hiç de haz etmediğimiz ama tam hedef bir sloganı var. ‘Susma sustukça sıra sana gelecek…’İşte tam o noktadayız.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bile bu tehlikeyi gördü ve dedi ki “at izi, it izine karıştı” Televizyonlarda, yorumlarda nice masum insanlar infaz ediliyor. Hem de bir kısmı FETÖ itirafçıları tarafından…

Yani bir gün bizi de kripto FETÖCÜ şikayet edecek ve bizim için de aynen bizim başkalarına dediğimiz gibi aa bak bu da FETÖCÜ’ymüş diyecekler.

Tehlike o kadar büyük maalesef.

Eskiden Yankesicilerin en bereketli yerleri cambazların gösteri yaptıkları alanmış. Herkes cambaza bakarken yankesici de vatandaşların tüm dikkatlerini cambaza verdikleri anda, başka bir yankesici cambaza bak cambaza derken bütün cepler boşaltılırmış.

Bizde de durum aynen böyle. Kripto FETÖCÜLER asıl hedefi şaşırtıp şu anda masum insanları karalamakla uğraşıyorlar. Bunu yaparken de FETÖ operasyonlarına gölge düşürüp milletin devlete, Hükümete, adalete olan inancını kırmaya çalışıyorlar.

Bunun yanında bu işlerin sulandırılması, basitleştirilmesi ve bunu üzerinden algı yapılmasına ne diyorsunuz?

Daha dün ilk biz haberini yaptık. Bundan tam 20 yıl önce daha 15 yaşlarında bir çocuk Fethullah Gülen’e yelpaze sallıyor. Ve biz 75 milyonluk Türkiye bu yelpaze sallayan çocuğun kimliğinin peşindeyiz.

Gülelim mi halimize ağlayalım mı? Bu mu yani işimiz. BU FETÖCÜLER ülkeyi işgal etmeye çalıştılar, halkın üzerine bomba yağdırdılar. Devleti ele geçirmeye çalıştılar. Biz bunların üzerine gideceğimiz yerde darbeyi neredeyse yelpazeci çocuk yaptı diyecek kadar işi basite alıyoruz.

Ve galiba yaygın medyanın gazına, FETÖ’CÜLERİN oyununa geliyoruz…

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER