Adnan ÖZ Sıfır Sıfır İyi Ya Sonra
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sıfır Sıfır İyi Ya Sonra
Adnan ÖZ

Sıfır Sıfır İyi Ya Sonra

Sıfır sıfır iyi bir sonuç. Bazıları tabidir ki, bu sonuçtan memnun değildir ama yenemiyorsan yenilmeyeceksin mantığıyla bakıldığında ki mecburen öyle bakacağız bir puan iyidir.

Sivasspor isim isim bakıldığında bizden çok kaliteli gibi gözükse de bize öyle aman aman bir üstünlük sağlayamadı hatta bir ara kafa kafaya oynamaya başladık. Takım da sol bekimiz ki en çok hata yapan o idi ama o oyuncumuz o hataları yaparken ne hocası ne de ona göre deneyimli olan ve önünde oynayan Mustafa sevgi hiç yardımcı olmadı. Çok çabuk ve güçlü bir adamın karşısında tek başına oynadı Mustafa neredeyse hiç yardımına gelmedi. Allah’tan devreyi gol yemeden kapattık Mustafa’yı sol beke çekmek gecikmişte olsa doğru bir hamleydi.

Allah nazardan saklasın Ercan yazıcı ve Canberk aydın çok iyiydi hocaya önerim olsun belki o bilmiyor olabilir Fatih gibi deneyimli birini stoperde oynatıp Ercan’ı öne kaydırabilir bu takımda adam eksiltip şut çekebilecek nadir futbolculardan biridir Ercan yazıcı. Ercan Yazıcı’nın başarısının devamını diliyorum.

Canberk aydın da çok iyiydi umarım oda sakatlık yaşamaz ve üzerine koyarak sezonu götürür.

Zola her maç çekingenliği azalıyor sanki biraz daha gelişiyor inşallah iyi bir seviyeye gelir.

Mehmet Çakır çok mücadele etti en uçta oynamak onun işi değil biliyoruz o da elinden geleni yaptı. Onun maç boyu pres yapıp basmasını beklemek olmaz takımın şutörü o olduğu için onu daha ekonomik ve verimli kullanabiliriz.

Murat Gürbüzerol da maçı çıkaracak güce sahip değildi. Hocanın ara ara onu geri çekip dinlendirmek ve Canberk’i de önde biraz daha hücuma katma düşüncesini bekledik ama nafile. Son bölüm de

Kalemize kullanılan kornerler de ileride Mehmet ve Murat’ı tutmak yerine rüzgar gibi koşabilen Canberk düşünülse daha etkili olabilirdik o da olmadı çok boş alan bulmamıza rağmen ne Mehmet nede Murat topu taşıyabilecek güçte değillerdi.

Beraberlik iyi sonuç ama ya sonrası bu takımın gol yememesi bir başarıdır ama gol atamamak çok büyük bir sıkıntı oluşturacak her şeye rağmen alternatifler denemeliyiz ya genç takımdan ya da takımın içinden gol atabilecek birini bulmalıyız. Alperen’in kendisini geliştirememesi bir eksikliktir nasıl bir fırsatı kaçırdığını bir anlaya bilse gece gündüz uyumaz çalışır. Belki de yanında nasıl bir fırsatı kaçırdığını ona söyleyecek bir büyüğü de yoktur oyuna girdikten sonra ki gayreti! baştan beri oynayanların gayretinden azdı bu takımdan ne yıldız adayları geldi geçti ama işini ciddiye almayıp çalışmayanların tamamı silindi gitti korkarım onun da akıbeti öyle olur. Bu takım bizim takımımız her halükarda sahip çıkmamız gerekir tribünleri dolduran ve maç boyu takıma destek veren taraftara teşekkür ediyorum ama başkanı istifaya davet etmemeleri hiç hoş olmadı.

Üzülerek söyleyeyim iyi oynamak, iyi mücadele etmek bize yetmeyebilir tabi ki mücadele edebilmekte önemlidir ama ya sonrası, sonrasını becerememek bizleri üzebilir. Ben Mersin maçını kazanırız diye yazmıştım ama Mersin de son bir hamleyle oyuncularıyla anlaşmış. Artık izlemekten başka yapacak bir şey kalmadı. KOMBİNE satışlarının bu kadar düşük olması çok ayıp 17 belediye var 20 şer kombine alsa 9 vekil 10 nar kombine alsa o kadar kamu kurumu bilmem neler var yazık değil mi? Bu şehrin takımına destek vermiyorsunuz ihtiyaç duyunca formayla poz vermesini biliyorsunuz...

Adnan öz

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER