Adnan ÖZ Altından Değerli Bir Gol
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Altından Değerli Bir Gol
Adnan ÖZ

Altından Değerli Bir Gol

Bu gol Samsunspor’un tarihte attığı en anlamlı, en değerli gollerden biridir.

İnşallah kötü gidişe son verecek bir goldür. İnşallah kazanamama psikolojisinden kurtaracak bir goldür. İnşallah diriliş fitilini ateşleyecek bir goldür.

Golü atmamız önemliydi ama atılan gol kadar yememekte önemliydi hem de bunu bizi yense lider olabilme ihtimali olan bir takıma karşı yapmış olmak, pes etmeyişimizin bir göstergesidir.

Bu kadar olumsuzluğa rağmen ligin en az gol yiyen yedi takımından biriyiz.

Bir önceki yazımda sabır yine sabır dedim yine sabır diyorum çünkü başka yapabileceğimiz bir şey yok.

Şu an sadece hoca ile anlaşabiliriz hepsi o. İsmi geçen hocaların Kenan Yelek’ten üstün olduğunu ya da Kenan Yelek’ten faydalı olacağını düşünmüyorum.

Kenan yelek bu takım kazanırsa sevinçten kaybederse üzüntüden ağlayacak bir gönüllü.

Bir de bu şartlarda bile evladımıza bir şans vermeyeceksek ne zaman vereceğiz. Bazı takımlar hiç tecrübesi olmayan insanlara bile hoca olma şansı veriyor.

Bu şartlarda daha iyisini ya da daha faydalısını bulmak kolay değil hocaya verilecek parayla bir golcü alabiliriz ama bu kararın tasarrufu yönetimin, sorumluluk onlarda bizler ancak fikir jimnastiği yapılmasına vesile oluyoruz.

Kenan Hoca’nın oyuncu ve oynattığı yer tercihleri eleştirilebilir ama asıl üzerinde durmamız gereken konu kim nerede oynuyorsa nefesi kesilene kadar, terinin son damlasına kadar kullandı.

Bu istek ve arzularından dolayı hepsini alınlarından öpmek gerekir.

Kaçırdığımız pozisyonlar tabi ki önemli ama o pozisyonlara girebilmekte önemli.

Takımımız zaten yetenekleri sınırlı ve genç bir ekip birde yaşlıları var dünkü maçta yaşlıların hırsı, arzusu gençleri de kamçıladı. Tek silahımız olan koşmak mücadele etmekti onu da başarınca sonuç güzel oldu

Bu arzulu oyun devam ederse birkaç takviye ile bu sıkıntılı sezon atlatılabilir ondan sonra artık Allah kerim. Bu sezon önemli bu sezonun sıkıntısız bir şekilde üstesinden gelebilirsek büyük bir iş başarmış olacağız.

Sayısı az da olsa tribünler de yerini alan taraftar maç boyu çok etkili oldu onların maç öncesi tesislere giderek ve maçtaki tavrı takımı olumlu etkiledi. Taraftardan sabırla bu desteğin devamını bekliyoruz.

Zor günler geçirdiğimiz muhakkak, durum ortada mümkün mertebe bardağı dolu tarafından görüp değerlendirmek ve kenetlenmeyi teşvik edip desteklemek gerekiyor başka çare de başka

SAMSUNSPOR yok!

Adnan Öz

 
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER