Adnan ÖZ Samsunspor Ve Milli Takım
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsunspor Ve Milli Takım
Adnan ÖZ

Samsunspor Ve Milli Takım

Nihayet hoca sorunu çözüldü. Samsunspor’un yeni hocası Osman Özköylü oldu.

Kenan yelek olmayacaksa ya da belge sorunundan dolayı olamayacaksa ismi geçenlerin içinde en uygun isim Osman Hoca gibi gözüküyordu ve onunla anlaşıldı, hayırlı olsun.

Kenan yelek hocaya hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Şayet belge sorunu varsa bunu bir an önce çözmesini bekliyoruz. Erkut Tutu başkanın bir gün bu takımın başında mutlaka Kenan Yelek hoca olacak sözü bir gün inşallah gerçekleşir.

Osman Özköylü de liglerimizin agresif hocalarından birisidir. Son dönemlerde hep yüksek bütçeli ve kafaya oynayan takımlarda görev yapmıştı ama oralarda da pek kayda değer başarısı yok.

Samsunspor taraftarıyla ilgili sıkıntılı durumları vardı. Buna da imza töreninde söylediği, hocası olduğum takımların hakkını savunmak benim görevim, bundan sonra da Samsunspor’un hakkını savunacağım diye açıklama yapması olması gerekendi.

Sizi sıkça cezalı olarak tribünde görmeye devam edecek miyiz sorusuna da artık olgunlaştık o günler geride kaldı diye cevap vermesi hatalardan ders aldığının emaresidir. Sözleşmesinin iki buçuk yıllık oluşunun avantajlarının yanında dezavantajları da vardır ama avantajları üzerinden gidersek  düzgün bir yapılanma planlanmış olabilir.

Osman Hoca ara transfer döneminde futbolcu alınacağından bahsetti demek ki; bunlar konuşuldu yönetim kaynak ayarlayacak.

Benim hoşuma giden yönetimin de hocanın da para hiç konuşulmadı demeleridir.

Ben Osman hocanın Samsunspor’u çalıştırmak istediğini biliyorum Osman hoca Ankaraspor’u çalıştırırken yardımcı hocalarından biriyle sohbet etmiştik. Taraftarımızdan övgüyle söz ederken Osman Hocanın Samsunspor’u çalıştırmayı arzu ettiğinden bahsetmişti. Osman hocanın bu isteği Şimdi gerçekleşti inşallah başarılı olur ve bizi süper lige taşır.

MİLLİ TAKIMIN TÜKENİŞİ

Milli takım da bizi üzmeye devam ediyor. Üç maç iki puan turnuvaya havlu attık gibi görünüyor.

Gerçi biz bitti demeden bitmez gibi bir durum olsa da sanki bu gün farklı bir durum var .

Milli takıma çağrılmayan oyuncuların sorgulanmasından dolayı Fatih Terim’in artık rahat etmesi zor görünüyor. Çağrılmayan oyuncuları bir kenara bırakıp oynayanların ne yaptığına bir bakarsak hepsinin ne yaptığını bilmez bir durumları vardı. Volkan Babacan iyi gibi gözükse de açık ara auta yönelmiş bir topun peşine sırf artistik olsun diye gidince hatalı bir gol yedi ve takımımız orada bitti.

Milli takımın beton gibi stoperler ve santrafor yetiştiremediği sürece başarı zor gözüküyor

Bu kadar değişik ve devşirme kadroyla maça çıkarsak bundan fazlası şansa kalır şansta her zaman yardım etmeyebilir.

Adnan Öz

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER