Adnan ÖZ Biraz Daha Sabır
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Biraz Daha Sabır
Adnan ÖZ

Biraz Daha Sabır

Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik, biraz daha sabır gerekiyor.

Gerçekten yazmakta zorlanacağımız bir maç daha izledik. Futbol da herkesin kabul ettiği bir kural var yenemiyorsan yenilmeyeceksin. Belki Elazığ’ı yenemediğimiz için üzülüyoruz ama alınan bir puan da o kadar kıymetli ki bunu zaman gösterecek.

Yetersiz kadroya ve önemli eksikliklere rağmen çok şükür bizi sahamızda yenen de olmadı, oyun olarak üstünlük kurabilen de olmadı. Bir gol yedik o da penaltıdan bu direnci gösterebilmek çok önemli bir beceri sahada mücadele eden tüm oyuncularımızı canı gönülden tebrik etmek gerekir.

Bu direnci gösterebilmemizin bir sebebi tabi ki var, eskiden kazandıklarımız, ne kadar itibar kaybetsek de geçmişte kazandığımız bir değer olan futbol geleneğimiz var, evet bu şehrin bir futbol kültürü var ve bu kültür taraftar desteğiyle bütünleşince hiç olmazsa içerde ki direnç durumu oluşuyor.

Bu maçta Osman Özköylü hocanın çaresizliğini görmek bizleri üzse de yapacak bir şeyimiz yok yorulan oyuncuları bile değiştirememek gerçekten de çaresizlik.

Maalesef bu yıl altyapıdan gelen oyuncuların bu ligde forma giyebilmek için tabiri caizse kırk fırın ekmek yemeleri gerekiyor yani çok çalışmaları gerekiyor o çocuklar kusurumuza bakmasınlar ama onlara futbol adına doğru dürüst bir şey öğretilmemiş.

Canberk aydın ve Ercan Yazıcı’nın durumunun belirsizliği bizleri üzmektedir uzun yıllardan sonra yetiştirdiğimiz en iyi iki oyuncumuzun bu durumu nasıl oluşuyor sorun psikolojik mi yoksa kronik mi bilemiyoruz ama bu gün onlara çok ihtiyacımız varken yok oluşları düşündürücü bu kelime sıkıntılı bir kelime ama Osman hocanın maçtan sonra bu iki oyuncu ile ilgili yaptığı açıklamadan sonra bunu yazdım. Takımımızdaki oyuncuların performansı bildiğimiz gibi ama beklentimin üzerine çıkan iki oyuncu var onlardan bahsetmezsem haksızlık etmiş olurum bu oyuncular mevkilerinde oynamadıkları halde takımda kalmayı hak edecek kadar iyi oynayan Burhan ve Halil İbrahim onları tebrik ediyor başarılarının devamını istiyorum.

Biraz daha sabır inşallah güzel günler gelecek. Araya az kaldı iyi transferlerin yapılacağı söylenmekte.

İnanın bu halimizle bile bu kadar direnç gösterebiliyorsak takviyelerle bu ligin tozunu atarız.

Ve güzel günleri hep birlikte görürüz umarız Ümraniye maçından da puanla döneriz.

Hedef 15 puandı ama bu kadronun topladığı puanlar da önemli bir başarıdır

Sabır yine sabır, biraz da destek gerekiyor.

Adnan ÖZ

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER