Başyazı Samsun Tabip Odası Tıp Bayramı’nı Hayır’cı levent gültekin ile kutlayacak!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Tabip Odası Tıp Bayramı’nı Hayır’cı levent gültekin ile kutlayacak!
Başyazı

Samsun Tabip Odası Tıp Bayramı’nı Hayır’cı levent gültekin ile kutlayacak!

Samsun Tabip Odası Tıp Bayramı vesilesiyle, HAYIR propagandası için Samsun’a konuşmacı olarak FETÖSEVER Levent Gültekin’i getiriyor.

Samsun Tabip Odası döndü dolaştı HAYIR diyebilmek için İslamcıları da yarı yolda bırakan eskinin İslamcısı, şimdinin FETÖSEVERi, hırsız ve haini Levent Gültekin’den feyz alacak.

Tabip Odası’nın zeki, çevik, aynı zamanda ahlaklı koca koca doçentleri, profesörlerin HAYIR diyebilmek için Levent Gültekin’in fikrine ihtiyaç duymaları büyük bir ironi.

Bu ülkenin her türlü imkânlarından faydalanan, devletin okullarında okuyarak bu yerlere gelen, maaş derdi olmayan, döner sermaye, muayenehanelerle asgari ücretlinin on katı, yirmi katı ekonomik girdisi olan bu doktorların bu devlete nefretleri her nedense hiç bitmedi.

Her fırsatta Levent Gültekin gibi bu devlet ve bu milletle problemi olan dün FETÖ’yü destekleyen, bu nerede bir devlet düşmanı varsa onlarla kol kola olanlarla iş birliği yapıyor.

Her nedense ne bu devleti ne de bu milleti sevemediler.

Nasıl bir bilinçaltılar var anlayamadık.

Tabi ki milletini, devletini seven idealist doktorlarımıza bir sözümüz yok fakat onlar da şu tabip odasına şu soruyu sormalı değil midir;

Levent Gültekin’in takipçilikle, tıp ile tıp bayramıyla ne alakası var da tam da bu referandum öncesi Samsun’a getirerek bir ihanet belgesine imza atıyoruz.

Samsun Tabip Odası olarak, “14 Mart’ta 4 Talebimiz Var” diyerek, hastaya yeterli süre ayrılmasına yönelik çalışma koşullarını, çalışırken ve emeklilikte insanca ücreti, sağlıkta şiddetin sona ermesi için böyle mi mücadele edeceğiz?

Başyazı

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER