Adnan ÖZ Hüsran!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Hüsran!
Adnan ÖZ

Hüsran!

Yılların köklü kulübü Samsunspor küme düştü, hem de bağıra bağıra düştü, kime kızalım?

Oysa ne köklü kulüpler düştü hatta yok olup gitti örnek almadık, bize bir şey olmaz dedik, imkanları hoyratça harcadık ve bu günlere geldik.

 Sövgü dolu bir yazı yazacak olsak yazacak çok şey var ama bu şartlarda bile sövgülü! Yazı yazamıyoruz.

Övecek ve övünecek bir şeyimiz olmadığı için ne yazabiliriz ki? Samsun Valisi Sayın Osman Kaymak beye haksızlık etmeyelim o bütün övgüleri hak etti hem de annesinin ak sütü gibi hak etti.

Evet, Samsunspor taraftarına da haksızlık etmeyelim onlarda övgüyü sonuna kadar hak etti.

Besim Durmuş hocam lisansı yırtma sözü çocukça ve gereksizdi, belki takıma güvendiğini vurgulamak için söyledin ama bak şimdi ikinci ligde lazım olacak!

Ben, Besim hocaya bir tek Gaziantep maçı için kızıyorum ben, Gaziantep’in bizden önce içerde oynadığı Balıkesir maçının son 20 dakikasını izleyip bu takım kolay teslim olmuyor çok dikkatli olmamız gerekir diye uyarmıştım ama gördük ki kimse Antep maçını ciddiye almamış.

Bunu nereden çıkardın diyenlere maç 75 dk.  0-0 gitmiş Antep bir sürü pozisyona girmişti biz Samaras ile golü bulduk ne Samaras nede başka biri bu gole sevinmedi, bu da gösteriyor ki rakibi küçümsemişiz.

 Ne desek boş ne söylesek artık boş yapılan yanlışlar ve her şey ortada yanlışları kötü niyet ile yapanlar var ise Allah’tan bulsunlar.

Bilemeyiz belki de bizim için böylesi daha hayırlı olacaktır. Bakın Ankaragücü’ne bir alt ligden gelip açık ara süper lige çıktı. Bakın Erzurumspor play -offa kalabilir, kalırsa süper lig için en güçlü aday gibi duruyor. Belki de benimkisi züğürt tesellisi, insan üzülüyor hiç olmaz ise bir beraberlik alıp şansımızı son maça taşımalıydık ama ruhsuzluk ve beceriksizlik lig bitmeden bir hafta önce düşüşümüzü tescilledi. Tabii ki çok maçta çok canımız yandı ama biz düşmeyi hak ettik hem herkesin fark attığı Antep’e yenildik hem de olası rakiplerimizden hiçbiri ile ikili averajda iyi olamadık.

Söylendiğine göre 2 milyon Euro olan yabancı transferlerinden 2 centlik bile faydalanamadık.                 Takıma katkıları olmayacağı ayan beyan göründüğü halde sürekli kadroda yer bulmaları forma dağıtımında adaletsizlik duygusunu getirdi. Boş yere hep bir beklentiyle, sürekli kadroda yer işgal edip adeta takımı eksik oynattılar ve yedekten oyuna girmeyi bekleyen yerli oyuncuların moralinin bozulmasına ve oyun oynama isteklerinin azalmasına sebebiyet verdiler.

Ne diyelim, kime kızalım “yiğit düştüğü yerden kalkar” diye bir deyim var İnşallah biz de düştüğümüz yerden kalkabiliriz. Bu, yeni bahara hazırlık için yaprak döküş olur.

Bunun için Valimiz Osman Kaymak beye yine büyük iş düşecek İnşallah Valimiz takıma sahip çıkmaya devam eder. Ve tabii ki büyük Samsunspor taraftarına da büyük iş düşecek. 

Evet Samsunspor taraftarı hep söyledik futbolcular ve yöneticiler gelip gider takımın asıl sahibi bizleriz.  Bunu tekrar göstermek için hem de bu hafta Ümraniye maçına arma için, forma için haydi Samsunspor taraftarı büyüklüğümüzü herkese göstermeye var mısınız?

Adnan Öz

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER