Adnan ÖZ Kurtuluyor muyuz?
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Kurtuluyor muyuz?
Adnan ÖZ

Kurtuluyor muyuz?

Samsunspor başkanını seçti. Ben Samsunspor’un çokça kongresine katılmıştım hiç bu kadar coşkulu bir kongre görmemiştim. Taraftar her fırsatta “ Uyanık başkan Samsunspor şampiyon” diye tempo tuttu. Kendimi de içine katarak söylüyorum Samsunspor taraftarı Sayın İsmail Uyanık’ı çok aradı, çok özledi ve özlediği efsane başkanına kavuştu.

Artık Samsunspor’un durumu ne olur diye düşünmeyeceğiz! Alacağız kombinemizi gidip maçımızı izleyeceğiz. Samsunspor’un sorunlarını İsmail Uyanık nasıl olsa çözer, gönlümüz rahat.

Öncelikle bu zor günde başkan olarak hepimizi mutlu eden sayın İsmail Uyanığa teşekkür ederiz. Samsunspor için büyük bir risk alarak ciddi bir kaynak aktaracak olan Yıldırım Holding’e  teşekkür ediyoruz. Samsun Valisi Sayın Osman Kaymak’a da Samsunspor’a verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz, onun emeği ve gayreti hiçbir zaman unutulmayacaktır.

 Ahmet Güray Karayılmaz ve kayyım ekibine de gayretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Evet, anladığımız kadarıyla kulüp Yıldırım Holdinge devredilecek. Yani bir nevi İngiliz Chelsea kulübü gibi olacak sanırım? Düşünüyorum da 10 yıl önce kulübün isminin önüne isim kabul etmeyenler bu durumu ayakta alkışladılar. Bunu belki çaresizlikten belki de tabiri caizse ölümü görüp hastalığa razı olmak gibi de düşünebiliriz. Aslında dün isim hakkını kullandırmak mantıklıydı o fırsatı kaçırdık. Süreye, kazanabileceğimiz paraya ve borcumuza baktığımızda hata yaptığımız ortada. Bu gün ise şirketleşmek zarurettir ve bu sefer bu durumu değerlendirdiğimiz için bende seviniyorum.

İsmail Uyanık’ın kulüp başkanı olacağını duyunca şehirde oluşan heyecan görülmeye değerdi.

Yine aynı şekilde bu sezon birinci lige önümüzdeki sezon süper lige çıkacağımıza dair herkes hemfikir bir şekilde bu başarının geleceğine inanıyor. Bunun sebebi İsmail Uyanık başkanın bu işi başaracağına olan inançtır. Çünkü İsmail Uyanık başkan bu işin piridir ve bu işi becerir diye düşünülüyor.

Bizde geleceğe dair çok ümitliyiz, bu sezon Erzurum ve Ankaragücü’nün süper lige çıkışı bu ümidimizi pekiştiriyor. Kongrede taraftarın gösterdiği ilgiyi görünce ve şirketleşelim mi? diye sosyal medyada yapılan ankete katılıma bakılacak olursa tribün desteği de geçen sezondan çok daha iyi olacaktır. Samsunspor kongresindeki coşkuyu görünce benim stada gelecek taraftar konusunda beklentim yükseldi bu sezon 2. Ligde 15 bin, seneye 1. ligde 20 bin, bir sonraki sene süper ligde de 25 bin ortalama ile oynarız diye düşünmeye başladım.

İnşallah kenetlenerek başladığımız sezonu şampiyon olarak tamamlarız. Biz süper lige özlem duyarken ikinci lige düşmüşüz! Oynayacağımız takımlara baktım da içim acıdı. Lütfen bizi çabucak yukarlara çıkarın! Birde ivedilikle şu Bahia meselesini çözün bu mesele gerçekten de mide bulandırıyor! İyi günler yakın İNŞALLAH

Adnan Öz

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER