Başyazı Samsun Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Belediyenin idaresinden elini çek!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Belediyenin idaresinden elini çek!
Başyazı

Samsun Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Belediyenin idaresinden elini çek!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’in başı eski başkan ile hayli dertte.

Belediyede bir takım tasfiyeler yaparak kendi ekibini kurmak için mücadele eden Zihni Şahin AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz’ın telefonlarıyla bir değil, iki değil, üç değil, gün boyu engellenmeye çalışılıyor.

Kendisini Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak AK Parti Genel Merkezi’ne tavsiye eden Yılmaz’a karşı vefasızlık yapmaktan imtina etmeye özel çaba gösteren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’i bu vefa duygusu iş ve hizmet yapamaz hale getirmiş vaziyette.

Çünkü her adımı YZY’nin telefonları ile akamete uğratılıyor.

“Alo Zihni, onu öyle yapma, alo Zihni, bunu böyle yap… ilh…”

En son makam aracına eski başkan Vekilini almamasıyla oluşan gerginlik, YZY’nin telefonda “AK Parti’den gelen, gelmekte olan veyahut gelecek olan tepkiler” bahane edilerek bertaraf edilmiş veyahut tehir edilmiş gibi duruyor.

Basına verdiği iftar yemeğinde 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. Yıl kutlamalarına atıfta bulunup, “Daha coşkulu kutlayacağız” diyerek 2019 Mart yerel seçimlerinde aday olacağını ve kazanacağını ima eden, üstü kapalı bir şekilde 2019’da başkan olacağını açıklayan Zihni Şahin’in vefa duygusuyla gerçekleştirmeyi sürekli tehir ettiği temizlik operasyonunu ne zaman hayata geçireceği merakla bekleniyor. 

Vefa duygusu ile iş yapamaz hale gelen Zihni Şahin’in bir an önce kararını vererek, açık, mert ve korkusuzca icraatlarına, işlerine ve Samsun’a temiz bir kadroyla hizmet etmeye hız vermesi gerekiyor…

Başyazı

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER