Adnan ÖZ İsmail Uyanık başkan!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İsmail Uyanık başkan!
Adnan ÖZ

İsmail Uyanık başkan!

İsmail Uyanık başkan olduktan sonra Samsun şehrinin ve Samsunspor’un çehresi değişti. Caddeler şimdiden süslenmeye başladı.

Taraftarın geleceğe bakışı değişti, Hayalleri değişti, taraftarın umutları yeşermekle kalmadı uçuk saçık hayaller kurmaya bile başladı.

Avrupa kupalarında başarılı olmaktan bahsedenler bile var. Evet sayın İsmail Uyanığa bizim de güvenimiz tam bizim de her sene şampiyon olacağımıza inancımız tam ama süperlig ve Avrupa kupalarına katılmak öyle sanıldığı kadar kolay değil. Yine de her ihtimali göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Sayın Uyanığın iyi bir kadro kuracağına inanıyorum. Gelişmeye açık oyuncular ile her sezon üzerine koyan oyuncu topluluğu ile çalışma isteğini de biliyorum. Öylede olmalı bir üst lige çıktığımızda takımın iskeletini korumalıyız ki başarıyı yakalayabilelim.

Ama her şeyi düzgün yapsak bile yine de başarıyı yakalamak için sabırlı olmak gerekebilir.

İsmail Uyanık yönetim kurulu üyeleri ile Atakum Belediye Başkanını ziyarete geldi. İshak Taşçı Başkanın isteği üzerine ziyarette bende hazır bulundum ve İsmail Uyanık Başkanın anlattıkları karşısında ona olan güvenim ve saygım daha da arttı.

 Ben defalarca yazmıştım Samsun’un profesyonel liglerde takımı hatta takımları olmalı diye.

Evet aklın yolu bir Samsun’da güzel gelişmeler olacak İsmail Uyanık başkan “Atakum Belediyesporun alt kategorilerdeki Türkiye’de dereceye girmeleri sevindirici sizleri tebrik ediyorum ve sizlere teşekkür ediyorum” dedi. Bizlerde Atakum Belediyesporun alt yapı takımlarının Türkiye’de dereceye girmesinden mutluluk duyuyoruz. Hem de Samsun’da işlenmeye hazır cevherler olduğunu görmek bizleri ümitlendiriyor.

Sportif direktörlük teklif edilen Önder Özen Bey ailevi sebeplerden teklifi kabul etmedi ama biz doğru işler yaptığımız sürece herkes bize gelmek için fırsat kollayacaktır.

Tıpkı eski günlerdeki gibi, çünkü bizim bir futbol kültürümüz var istikbal ümidi olanların sıçrama yaptığı bir duraktık biz. İnşallah yine o güzel günleri çabucak göreceğiz. Heyecanla yeni sezonun açılmasını bekliyoruz.

Adnan Öz

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER