Başyazı Bafra, Başkan Kılıç'ı neden iste(mi)yor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bafra, Başkan Kılıç'ı neden iste(mi)yor!
Başyazı

Bafra, Başkan Kılıç'ı neden iste(mi)yor!

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç' a başkanlık görevine geldiği günden bugüne belirli mahfillerden sürekli eleştiriler hatta tehditler geldiğini takip ediyoruz.

Ne olduğunu biz de bir sorgulayalım dedik. Çok sağlam, güvenilir ve hakkaniyetine inandığımız dostlarımızla, arkadaşlarımızla konuştuk.

Bafra'yı ve yeni Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ı.

Bafra'da dokuz yıl belediye başkanlığı yapan Zihni Şahin neredeyse hiç eleştiri bile almazken Hamit Başkan iki ay bile olmadan neden bu kadar eleştirildi?

Aldığımız cevaplar hep aynı.

Başkan Zihni Sahin dershaneci öğretmen ve herkes ve her siyasi görüşle ilişkileri çok iyi.

MHP, BBP hatta bir ara DYP ile dirsek teması derken Ak Partiden belediye başkan olması da gösteriyor ki Başkan Sahin dava adamlığı çizgisinden çok dostane ilişkilerde ön planda.

Kavgacı değil, tartışmıyor, taraf olmuyor. Belediyede de kimsenin isine karışmıyormuş.

Hatta onun için en büyük eleştirinin belediye çalışanlarının belediyede çok etkin olduğuymuş.

Yani kimse kimsenin isine karışmıyor, Zihni Başkan da orta yoldan herkesin gönlünü eden bir anlayışa sahip bir görüntü çizmiş.

Mevcut başkanın ise tam bir dava adamı olduğunu, net çizgileri ve tavırları olduğunu bu nedenle yetkilerini kimseyle paylaşmadığını ve idareyi tam olarak ele aldığını öğrendik.

Tabi durum böyle olunca fincancı katırları ürkmüş ve Başkan Kılıç hakkında yoğun kampanya yürütmeye, arkalarına da kendilerini destekleyecek medyayı da alarak karalama kampanyasına girişmişler.

Yani hesapları bozulanlar önümüzdeki yerel seçimlerde Hamit Kılıç’in adaylığını engellemeye çalışıyorlarsa da Bafralı dava dostlarımız ve AK Parti’nin gönül ehli, çilekeş mensupları der ki “Başkan Kılıç’la yolumuza devam etmek istiyoruz”

Yürü başkan arkandayız….

İla nihaye….

Başyazı

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Başbuğ     0000-00-00 Zihni beyi de Bafralılara sorun, bafrada ak partililer MHP’liler, CHP’liler demokrat partililer ne kadar memnunmuş dinleyin, halkın başkanı olmak öyle kolay değil. Zihni bey ayrım yapmadan herkesin yanında olmuştur, belli bir zümrenin değil, kaldı ki Cumhurbaşkanımız da hakettiği yere getirmiştir
mehmet     0000-00-00 dost agzı ile gazetecilik olmaz. olursa muteahhiti dava adami yaparsiniz. adam 2014 de partimize geldi. oncesine bir bakin.
mehmet     0000-00-00 dost agzı ile gazetecilik olmaz. olursa muteahhiti dava adami yaparsiniz. adam 2014 de partimize geldi. oncesine bir bakin.
R. M. kaleminden     2018-07-03 "Çok sağlam, güvenilir ve hakkaniyetine inandığımız dostlarımızla, arkadaşlarımızla konuştuk." Kendi iç dünyası ile konuşmuş sanırım R.M.
Dava Koltuk Davası     2018-07-03 Zihni Şahin olur da Büyükşehir'e devam etmezse beni yerimden etmesin diye tüm müdürleri görevden alıp itibarsızlaştırmaya çalışıyor aklınca. Daha Zihni Başkan'ın katıldığı düğüne gidemeyip , telefonlarına çıkamayan adamdan dava adamı olmaz.
Başkan     0000-00-00 Yürü başkan vakıf seninle
Dünün mücahitleri bugünün müteahhitleri     2018-07-03 Tabi canım. Zihni Hoca dava uğruna dershaneden maaş almıyordu öğrenci yetiştiriyordu ülkeye,dava adamları da kat kat bina çıkıyordu dava uğruna. Zihni hoca işkenceye giriyordu inandığını savunmak için, dava adamları herşeye eyvallah deyip geçiyordu. Dava adamı kaç yılında partiye katılmış acaba ve ne amaçla? Bir de öğretmen, herşeye eyvallah der diyerek el altından itibarsızlaştırmaya çalışıyorlar. Dava adamlığı olaylar karşısında belli olur.
Yorumcu     2018-07-03 Dava adamı mı :) Zihni ŞAHİN'in geçmişini bir inceleyin bakalım. Dava uğruna neler çekmiş. Bu hayatta hiçbirşey yaşamamış adamın dava adamlığı anca haberlerde...
GALERİLER