Adnan ÖZ Geçen yıl bugün Samsunspor’a yardım topluyorduk!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Geçen yıl bugün Samsunspor’a yardım topluyorduk!
Adnan ÖZ

Geçen yıl bugün Samsunspor’a yardım topluyorduk!

Evet, geçen yıl bu günlerde Samsunspor için yardım topluyorduk!

Atakum Belediyesinin Samsunspor için yaptığı bir yardım kampanyası vardı, herkes gücü nisbetinde Samsunspor’a yardımcı oluyordu.

Çünkü Samsunspor taraftarı Samsunspor için kaygılanıyor ve Samsunspor’un geleceğini merak ediyordu. Açıkçası elimizden pek bir şey de gelmiyordu. Ya da elimizden gelen yeterli olmuyordu!

Sonra Sayın İsmail Uyanık geldi Yıldırım ailesinin de desteğiyle Samsunspor’un futbol şubesini aktif ve pasifi, borç ve alacağı ile birlikte devraldılar.

Bu, Samsunspor için yeniden ümitlenmek, yeni bir başlangıç ve zirve yürüyüşünün habercisiydi.

O gün bugündür Samsunspor taraftarı ve sevenleri rahatız, kimseye el açmıyor sadece kombinelerimizi alıp maçımıza gidiyoruz.

İyi bir takımımız var. Aslında bütün hatalarımıza rağmen ilk devreyi hakemin yanlı tavrı olmasa lider bitirebilecektik, olmadı.

Ve buna rağmen yine eksik olduğunu düşündüğümüz bölgelere transferler yaptık ve bu da yetmedi yine transferler yapmaya devam ediyoruz. İnşallah bu şişkin kadroyu idare etmeyi becerebiliriz.

Bir tek sıkıntımız kaldı o da stada ulaşımın zor olması, İnşallah bu sorun da çözülecektir.

Artık şampiyonluk için her şey var. Un, (oyuncu) bu lig için birinci sınıf. Şeker, (imkan) en kalitelisinden. Taraftar, ( yağ) sonuna kadar Samsunspor’un arkasında.

iş helvayı ( şampiyonluk) yapacak ustaya ( hocaya) kaldı. İnşallah başarılı oluruz, bu usta ( hoca) bize helva ( şampiyon) yapabilir.

Adnan ÖZ

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER